Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
120 km
Yaklaşık Sefer Süresi
2-3s
En Son Satış
2 saat 15 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
150 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Elazığ Hakkında

Elazığ, Türkiye'nin doğusunda yer alan bir şehirdir. Fırat Nehri'nin kıyısında kurulmuştur ve tarihi İpek Yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir, tarihi, kültürel ve doğal zenginlikleri ile dikkat çeken bir yerdir. Elazığ, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.  Elazığ otogarı ile şehrin Sanayi mahallesinde yer almaktadır. Elazığ otogarı ile Elazığ il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Elazığ şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Elazığ şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Elâzığ şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 1, 2, 27, 4, 7, E-4 numaralı belediye otobüsleri ile Elazığ otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Yolcu Servisi 

Elazığ otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Elazığ Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Elazığ şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Elazığ'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Elazığ otogarı ile Elazığ il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4 km’dir. Elazığ otogarından binilen taksinin Elazığ il merkezine ulaşım ücreti 58 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 5 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

 

Tunceli Hakkında

Tunceli otogarı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Tunceli ilinde yer alır. TÜİK verilerine göre 2022 yılı itibariyle 83.436 nüfusa sahip olduğu bilinir. Şehre ulaşım için karayolu kullanılır. Karayolundan özel araç veya otobüslerle ulaşım sağlanır. Ulusalda ve bölgede hizmet veren çeşitli otobüs firmaları ile şehre ulaşmak mümkündür. Tunceli ilindeki Munzur Gözeleri, Munzur Vadisi Milli Parkı, Kutu Deresi, Pertek Kalesi ve Munzur Dağları gibi pek çok doğal güzellik ziyaret edilebilir. Doğal ve kültürel zenginliklerin rahatça ziyaret edilmesi için şehre aktarmasız ulaşım sağlanabilir. Bunun için Tunceli otobüs bileti alınması gereklidir. Aktarmalı yolculuklar ile çevre illerin otogarlarına gelenler öncelikle Tunceli otogarı ardında Tunceli şehir merkezine ulaşım sağlaması mümkündür. Otogardan şehir merkezine gelmek için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Tunceli şehir merkezi arası 500 metredir.

Belediye Otobüsü

Tunceli otogarı, Tunceli şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Otogar önündeki Cemal Gürsel Caddesi üzerinde durak sayesinde belediye otobüsleri tercih edilebilir. Otobüslerin saatleri sabah 07:00’dan 20:00’a kadar olduğu bilinir. Böylece otogardan şehir merkezine kolaylıkla ulaşılabilir. Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ve Alibaba Mahallesi gibi merkezi konumlardaki mahallelere otogardan karşılıklı ulaşım yapılması mümkündür. Otogardan direkt şehir merkezi konumu yakın olduğu için daha çok ticari taksilerin tercih edildiği bilinir. Otogardan çevre ilçelere giden belediye otobüsleri ile aktarmalı ulaşım sağlamak mümkündür.

Yolcu Servisi

Tunceli otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının özel yolcu servis hizmeti bulunabilir. Otogardan yolcu servisleriyle Ali Haydar Veziroğlu Caddesi, Cumhuriyet Caddesi ve Yaşar Kemal Caddesi gibi şehir merkezi konumlarına gidilebilir.

Minibüs

Otogar içinde bulabileceğiniz minibüsler hem Tunceli merkezine hem de çevre ilçe ve mahallere de ulaşılabilir. Minibüsler, gece 20:00’a hizmet vermektedir.

Taksi

Tunceli otogarı il merkezine 500 metre uzaklıkta konumlandırılmıştır. Tunceli şehir merkezinden otogara taksi ile 1 dakikadan da daha az bir sürede ulaşım sağlanabilir. Bu kısa ulaşım için hizmeti bedeli olarak taksi ücreti ise 15,00 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

2-3 s Tunceli - Elazığ
120 KM 

Elazığ Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır