Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
120 km
Yaklaşık Sefer Süresi
2-3s
En Son Satış
2 saat 54 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
99 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Elazığ Hakkında

Elazığ, Türkiye'nin doğusunda yer alan bir şehirdir. Fırat Nehri'nin kıyısında kurulmuştur ve tarihi İpek Yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir, tarihi, kültürel ve doğal zenginlikleri ile dikkat çeken bir yerdir. Elazığ, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.  Elazığ otogarı ile şehrin Sanayi mahallesinde yer almaktadır. Elazığ otogarı ile Elazığ il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Elazığ şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Elazığ şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Elâzığ şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 1, 2, 27, 4, 7, E-4 numaralı belediye otobüsleri ile Elazığ otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Yolcu Servisi 

Elazığ otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Elazığ Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Elazığ şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Elazığ'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Elazığ otogarı ile Elazığ il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4 km’dir. Elazığ otogarından binilen taksinin Elazığ il merkezine ulaşım ücreti 58 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 5 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

 

Malatya Hakkında

Malatya otogarı (MAŞTİ), Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde şehrin önemli noktalarından biri olan Ankara Caddesi üzerinde konumlanmıştır. Malatya otogarına şehir merkezinden ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneklerini kullanarak kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Malatya şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, trambüs, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara ulaşmak mümkündür. Ayrıca Malatya şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Malatya iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Malatya şehir merkezinden kalkan veya merkezi noktalardan geçen ve otogar yönüne giden otobüs hatlarına binerek merkezden otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 152, 2A, 2D, 2E, 13B, 21A, 21B numaralı otobüs hatlarına Merkez Durak Soykan Parkı, İnönü Caddesi, MYO Önü, Y. Devlet Hastanesi Önü, Yaşam Merkezi Önü, Taner Kız Öğrenci Yurdu, Sanayi Kavşağı gibi merkezi yerlerden binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca 2C Turgut Özal Üniversitesi Kampüsü – Sevgi Evleri – MAŞTİ,  otobüs hattına binerek otogara kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Trambüs

Malatya şehir merkezinde MAŞTİ otogar ile İnönü Üniversitesi arası ulaşım hizmeti sunan trambüs bulunmaktadır. Size en yakın trambüs durağından 81 numaralı trambüs hattına binerek otogara kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Malatya otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek otobüs firmasının merkezdeki yazıhanesine gidebilir ve oradan kalkan servis aracı ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Sabah erken saatlerde hareket edip gün boyu şehir içi ulaşımı sağlayan minibüs seçeneği ile şehir merkezinden, ilçelerinden ve çevre mahallerden pratik şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi alanlarını dolaşan minibüslere birçok merkezi noktadan binmek mümkündür.

Taksi

Malatya otogarı şehir merkezine yaklaşık 7 kilometre uzaklıktadır. Malatya şehir merkezinden hızlı ve konforlu şekilde otogara ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 10 – 15 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Malatya şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 80 TL’dir.

Malatya Havalimanından Otogara Ulaşım

Malatya Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 20 kilometredir. Malatya Havalimanı ve otogar arası HAVAŞ servis otobüsü bulunmadığı için Malatya Belediyesi tarafından işletilen Malatya Meydan Turizm servis araçlarıyla havalimanından otogara ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca havalimanından araç kiralayarak veya taksi seçeneği kullanılarak otogara ulaşmak mümkündür. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 210 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

2-3 s Malatya - Elazığ
120 KM 

Elazığ Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır