Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Ordu-Giresun Havalimanı Hakkında

Ordu Giresun Havalimanı iki şehre birden hizmet etme amaçlarıyla kurulmuş olan ve özel yapısının yanında orijinalliği ve modernliğiyle de dikkat çeken özel bir ulaşım noktası olarak öne çıkmaktadır. Türkiye’nin her bölgesinden, gerek Giresun, gerekse de Ordu’ya ulaşmak için Ordu Giresun uçak bileti seçeneklerini değerlendirebilir ve şehre süratli bir biçimde ulaşımınızı tamamlayabilirsiniz. Deniz üzerinde inşa edilmiş tasarımıyla dikkat çeken Ordu Giresun Havalimanı, yıllık olarak 3 milyon yolcuyu ağırlayabilecek bir kapasiteye sahiptir.

Ordu Giresun Havalimanı Nerede?

Ordu – Giresun arasında yer alan havalimanı, Karadeniz Bölgesi’nin iki iliyle birlikte komşu bölgelere ve şehirlere de hizmet sunmayı başarabileceği özel bir noktada yer almaktadır. Havalimanı, Ordu’nun Gülyalı ve Giresun’un Piraziz ilçelerinin arasındaki bölgede, iki şehre de rahatlıkla erişim sağlanabilecek bir biçimde inşa edilmiştir. Bu iki şehre de rahatlıkla ulaşım sağlanmasına katkıda bulunurken ulaşım için de merkezi bir konuma sahiptir.

Ordu Giresun Havalimanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Hem Ordu, hem de Giresun şehirlerinden kara yolunu değerlendirerek rahatlıkla havalimanına ulaşım sağlanmaktadır. Ordu ve Giresun’un merkezinin yanında, çevre ilçelerinden de değerlendirilebilecek olan HAVAŞ servisleri sayesinde, hızlı ve konforlu bir biçimde havalimanına ulaşılmaktadır. Kişisel araçların yanında havalimanına ulaşmak için ticari taksiler de sık sık kullanılmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanının Özellikleri Nelerdir?

Ordu Giresun Havalimanı, Türkiye’nin değil Avrupa Bölgesi’nin tamamının en öne çıkan havalimanı inşalarından biri olarak öne çıkar. Deniz üzerinde inşa edilmiş olan özel tasarımı sayesinde dünyanın en özel havalimanlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. 3000 metre uzunluğunda ve 45 metre genişliğinde bir piste sahip olan Ordu Giresun Havalimanı, 22 Mayıs 2015 tarihinden beri hizmet sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanına Hangi Firmalar Uçuyor?

THY, Anadolu Jet, Pegasus Hava Yolları, Sun Express Havayolları firmalarından sizin için en uygun olanını seçerek Ordu Giresun uçak bileti satın alma işlemlerinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Yurt içi uçuşlarınızı, Türkiye’nin dilediğiniz noktasından gerçekleştirebilir ve aktarmalı ya da aktarmasız olarak seyahatlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ordu Giresun Havalimanı dış hatlar terminalinden GermanWings Hava Yolları sayesinde Almanya’ya uçuşlar da gerçekleştirilebilmektedir.

Ordu-Giresun Havalimanı Havalimanı Konumu

Ordu-Giresun Havalimanı Uçak Firmaları

Anadolu Jet
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır