Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

 Popüler Ordu varışlı uçak biletleri

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Havalimanından Ordu Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu ve Giresun, Karadeniz Bölgesi'nde yer alan iki şehrimizdir. Her iki şehir de doğal güzellikleri, tarihi dokuları ve yöresel lezzetleriyle ünlüdür. Ordu, Karadeniz kıyısında yer alan bir şehirdir. Doğal güzellikleri ile öne çıkan Ordu, yaylaları, şelaleleri ve dağlarıyla ünlüdür. Altınordu ilçesindeki Boztepe Tepesi, şehrin en popüler turistik yerlerinden biridir. Ayrıca, Ordu'nun Perşembe ilçesinde yer alan Perşembe Yaylası ve Kabadüz ilçesindeki Kabadüz Yaylası, ziyaretçilerin uğrak noktalarıdır. Şehirde ayrıca, Ordu Kalesi, Taşbaşı Kültür Parkı ve Gölköy İlçesi'ndeki 1453 Anıtı gibi tarihi ve kültürel yerler de ziyaret edilebilir. Giresun ise, Ordu'ya komşu bir şehir olup, doğal güzellikleri ve tarihi dokularıyla ünlüdür. Giresun Kalesi, şehrin simgesi konumundadır ve Karadeniz'in en eski kalelerinden biridir. Giresun adını dünya çapında duyurmuş fındık üretimi ile tanınır. Giresun'da ayrıca, Tirebolu ilçesindeki Gümüşhane Kapı Yaylası, Şebinkarahisar ilçesindeki Kale Kalesi, Espiye ilçesindeki Şahinkaya Kanyonu ve Yağlıdere ilçesindeki Aksu Deresi gibi doğal güzellikler de ziyaret edilebilir.

Ordu-Giresun havalimanı şehrin Hoşköy mahallesinde yer almaktadır.  Ordu-Giresun havalimanı ile Ordu-Giresun şehir merkezleri arası mesafe yaklaşık olarak 17 km’dir. Havalimanının hemen dışında bulunan belediye otobüsleri ile şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanında taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak havalimanından şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Ordu-Giresun havalimanının hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Ordu-Giresun il merkezine ulaşabilirsiniz. Ordu-Giresun havalimanının çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Havalimanı yakını konumlardan binilebilen belediye otobüsleri numaralandırılmamıştır. Havalimanının danışma bölümüne ulaşarak Ordu-Giresun havalimanından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Ordu-Giresun havalimanından, Ordu-Giresun şehir merkezine ulaşım sağlayabilen bazı otobüs firmalarının kendine ait servis hizmeti ile havalimanından şehir merkezine gitmek mümkündür. Havayolu firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen havayolu firmasının havalimanındaki danışma merkezine ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir.  Ordu-Giresun havalimanı ve Ordu-Giresun şehir merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 17 km’dir. Ordu-Giresun havalimanı yakınından binilen taksinin Ordu-Giresun şehir merkezine ulaşım ücreti 180 TL’dir. Havalimanı ve şehir merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 23 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 25 TL’dir.

HAVAŞ

Havaş, Türkiye'de bir havaalanı servis şirketidir. Havaş, Türkiye'deki birçok büyük havalimanında yolcu taşımacılığı hizmetleri sunar. Havaş otobüsleri, yolcuları havalimanından kent merkezine veya kent merkezinden havalimanına taşır. Havaş otobüsleri, yolcuların bagajları için özel bölümlere sahiptir ve her bir yolcu için bir bagaj taşıma hakkı vardır. Ordu-Giresun havalimanından Havaş’ın hareket saatleri genellikle havalimanında en çok uçuş sağlayan havayolu şirketlerinin uçuş tarifelerine bağlıdır.  Ordu-Giresun havalimanından Ordu-Giresun şehir merkezine araçlar her saat başı hareket etmektedir. Ayrıntılı bilgi için havalimanı içerisindeki Havaş danışma departmanına uğrayabilirsiniz.

Araç Kiralama

Ordu-Giresun havalimanından Ordu-Giresun şehir merkezine mesafe fazla olduğundan, araç kiralayarak şehir merkezine ulaşım sağlamak uygun bir seçenek olabilir. Online ya da yüz yüze şekilde gerçekleştirebileceğiniz kiralama işleminin ardından, size tahsis edilen araba ile Ordu-Giresun havalimanından Ordu-Giresun şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ordu-Giresun Havalimanından Otogara Ulaşım

Ordu-Giresun havalimanı ile Ordu-Giresun otogarı arası mesafe yaklaşık olarak 16 km’dir. Havalimanının hemen dışında bulunan belediye otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanında taksi bulabilir ve Ordu-Giresun otogarına taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak havalimanından şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Sefer Bilgisi

1 saat 25 dk  İstanbul - Ordu
 

Ordu Seferli Uçak Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır