Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

 Popüler İstanbul varışlı uçak biletleri

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Denizli Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Türkiye'nin Denizli iline hizmet veren sivil-askeri kategorideki havalimanıdır. Çardak ilçe sınırları içinde olan havalimanının Denizli il merkezine 65, Çardak ilçe merkezine 5 km uzaklıkta olduğu bilinmektedir. 1991’de hizmete giren havalimanı, iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdürmektedir. 2001 yılında temeli atılarak inşaatına başlanan yeni terminal binası 2008 tarihinde hava trafiğine açılarak hizmet vermeye başlamış olup, havacılık faaliyeti kapsamında hizmet vermeye devam etmektedir. 

Sivil ve askeri kategoride hizmet veren Denizli Çardak Havalimanı, kendi açık otoparkına sahip olmakla birlikte şehir merkezine gidebilmeniz için çeşitli alternatifleri de sizlere sunmaktadır. Aynı şekilde şehir merkezinden Denizli Çardak Havalimanı’na gidiş için de aynı alternatifleri kullanmanız mümkündür. Denizli şehir merkezinden Çardak Havalimanına ulaşım için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini kullanabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için otobüsler, yolcu servis araçları, taksi, araç kiralama vb. hizmetler ile merkezden havalimanına kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Denizli Çardak Havalimanı’na gidecek otobüsler İstiklal Caddesi Zafer Gazoz Fabrikası önündeki durağından uçak kalkış zamanından yaklaşık 2 saat önce hareket etmektedir. Otobüsler ile yaklaşık 45 dakika süren bir yolculuğun ardından havalimanına ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Havalimanına gitmek için kullanabileceğiniz bir diğer seçenek ise yolcu servisleridir. Türk Hava Yolları’na ait yolcu servisleri ile hem havalimanından şehir merkezine hem de şehir merkezinden havalimanına gitmeniz için ulaşım hizmeti vermektedir. Ayrıca Baytur Taşımacılık firmasına ait servis otobüsler havalimanı ulaşım hizmeti vermektedir. Uçak iniş saatlerine göre sefer yapan servis araçlarına terminal kapısı önünden ulaşabilirsiniz. 

Minibüs

Çardak Havalimanı'na servis hizmetini sürdüren Denizli Büyükşehir Belediyesi, normal servis araçlarının yanında 8+1 kişilik özel tasarlanmış minibüslerle VIP Hava Ulaşım hizmeti vermektedir. Bu kapsamda şehir merkezi - Çardak Havalimanı, Çardak Havalimanı - şehir merkezi arasında yapılan kişiye özel ulaşım hizmetinden yararlanmak isteyen Denizlililer akıllı cihazlarına indirecekleri "Denizli Havaulaşım” uygulaması ile rezervasyon ve ödeme işlemlerini kolaylıkla yapabilecektir.

Taksi

Denizli şehir merkezi ve Çardak Havalimanı arası mesafe yaklaşık 65 kilometredir. Denizli şehir merkezi ve Çardak Havalimanı arası taksi ücreti yaklaşık 610 TL’dir. Denizli’den Çardak ilçesine ulaşıp oradan taksi ile havalimanına ulaşmak yaygın ve pratik ulaşım yöntemidir. Çardak merkez ve havalimanı arası mesafe yaklaşık 5 kilometredir. Çardak merkezi ve havalimanı arası taksi ücreti ise 60 TL’dir.

Hava Ulaşım

Denizli Büyükşehir Belediyesine bağlı hava ulaşım servis araçları da tıpkı HAVAŞ otobüsleri gibi çalışmaktadır. Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yolcuların havalimanına ulaşımının kolaylaşması için hizmet veren hava ulaşım servisleri ile havalimanına ulaşım kolaydır. Havalimanına ulaşımda en çok kullanılan ulaşım araçlarından olan hava ulaşım servislerinin gidiş güzergahı: Çınar – Otogar - Havalimanı olarak belirlenmiştir. Çınar veya otogarda bineceğiniz hava ulaşım servisleri ile havalimanına kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ücretler nakit veya pos cihazı ile şoför yardımcısı tarafından tahsis edilecektir. Hava ulaşım servislerine bavullarınızı yerleştirebilir ve rahat şekilde havalimanına ulaşabilirsiniz.

Araç Kiralama

Denizli şehir merkezindeki araç kiralama ofislerine giderek veya terminal binasında bulunan araç kiralama ofislerine giderek kiraladığınız araçlar ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanındaki araç kiralama şirketlerinin şubelerini Denizli şehir merkezinde araştırıp, bu araçlardan birini seçerek havalimanına ulaşmak kolay ve konforlu ulaşım yöntemidir. Kendiniz için en uygun olan aracı seçip şehir merkezinden havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilir ve seçmiş olduğunuz aracın havalimanındaki ofisine ulaşıp aracı teslim ederek yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

Denizli Otogarından Havalimanına Ulaşım

Denizli otogarından havalimanına ulaşmak için çeşitli ulaşım seçenekleri bulunmaktadır.  Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yolcuların havalimanına ulaşımının kolaylaşması için hizmet veren hava ulaşım servisleri ile otogardan havalimanına kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Baytur Taşımacılık firmasına ait servis otobüsler havalimanı ulaşım hizmeti vermektedir. Uçak iniş saatlerine göre sefer yapan servis araçlarına terminal kapısı önünden ulaşabilirsiniz. Terminal binasında bulunan araç kiralama ofislerine gidip kiraladığınız araç ile havalimanına ulaşım da mümkündür.

Sefer Bilgisi

1 saat  Denizli - İstanbul
 

İstanbul Seferli Uçak Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır