Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Adnan Menderes Havalimanı Hakkında

 İzmir Adnan Menderes Havalimanı, İzmir iline hizmet vermekte olan uluslararası bir havalimanıdır. İzmir uçak bileti temin ederek, İzmir’e karayolu ile ulaşımın dışında havayolu ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı içerisinde yolcular için açık otopark ve kapalı otopark mevcuttur. Havalimanında yolculara, vale hizmeti sunulmaktadır. Havalimanının resmi internet sitesi üzerinden, gelen ve giden uçakların canlı takibini gerçekleştirmenize imkan sunulmuştur.

 İzmir Adnan Menderes Havalimanı Nerede?

 İzmir Adnan Menderes Havalimanı, İzmir şehir merkezinin güney kısmında yer alan Gaziemir ve Menderes ilçelerinin sınırları arasında yer almaktadır. Havalimanı, İzmir şehir merkezine yaklaşık olarak 14 km’lik bir mesafededir. Havalimanı ve otogar arasındaki ulaşım süresi ise yaklaşık olarak bir saat kadardır. Merkeze yakın olan havalimanını, İzmir halkı ve İzmir’e ulaşmak isteyen yolcuların sıklıkla tercih etmektedir.

 İzmir Adnan Menderes Havalimanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

 İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na, İzmir Belediye’sinin ESHOT firması düzenli seferler bulunmaktadır. 200, 202 ve 204 numaralı otobüsler, İzmir’in birçok ilçesinden havalimanına ulaşım sağlamaktadır. Bu otobüsleri kullanabilmeniz için İzmirim Kart ya da 35 Kart sahibi olmanız gerekmektedir. Havaş firmasının servislerini de kullanarak, 7/24 havalimanına ulaşabilirsiniz. İzmir ilimizin banliyö sistemi olan İZBAN kullanımını tercih ederek, oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Toplu taşıma araçları dışında, kendi özel aracınızla da havalimanına ulaşabilirsiniz.

 İzmir Adnan Menderes Havalimanının Özellikleri Nelerdir?

 İzmir Adnan Menderes Havalimanı şehirler arası ve uluslararası hizmet vermektedir. İç hatlar ve dış hatları birbirine bağlayan yürüyen bantları kullanarak, 5 dakika gibi bir sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı içerisinde yolcuların konaklaması için oldukça konforlu bir otel yer almaktadır. Uçuş saatinizi beklerken havalimanı içerisinde yer alan mağazaları gezebilir, hediyelik eşya dükkanlarından sevdikleriniz için alışveriş yapabilirsiniz. Havalimanı, birçok restoran ve fastfood markalarına da ev sahipliği yapmaktadır. İçerisinde yer alan kafelerde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 İzmir Adnan Menderes Havalimanına Hangi Şirketler Uçuyor?

İzmir uçak biletinizi; Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Sunexpress ve Pegasus firmalarından temin ederek, şehirler arası uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yurtdışı için Qatar veya Buta Havayolu şirketlerini tercih edebilirsiniz. Ülkemizde havalimanı bulunan şehirlerden rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul, İzmir ve Ankara en çok sefer düzenleyen illerimiz arasında başta yer almaktadır. Yurtdışından ise Yunanistan, Qatar ve Almanya direkt uçuş sağlayan yerler arasındadır.

Adnan Menderes Havalimanı Havalimanı Konumu

Adnan Menderes Havalimanı Uçak Firmaları

Anadolu Jet
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır