Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
420 km
Yaklaşık Sefer Süresi
7-8s
En Son Satış
2 saat 27 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
650 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Gaziantep Hakkında

Gaziantep, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir şehirdir. Tarihi, kültürel, turistik ve gastronomik açıdan oldukça zengindir. Gaziantep'in tarihi, Hitit, Asur, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.  Gaziantep, tarihi, kültürel, turistik ve gastronomik açıdan oldukça zengin bir şehirdir. Tarihi eserleri, el sanatları, müzikleri, dansları, doğal güzellikleri ve dünyaca ünlü yemekleriyle mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir şehirdir. Gaziantep otogarı ile şehrin Karacaahmet mahallesinde yer almaktadır. Gaziantep otogarı ile Gaziantep il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6,5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Gaziantep şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Gaziantep şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Elâzığ şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 1, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 21 numaralı belediye otobüsleri ile Gaziantep otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Tramvay

Gaziantep otogarından şehir merkezine ulaşmak için, Gaziantep otogarı yakınından kalkan T1 numaralı tramvay hattı kullanılabilir.

Yolcu Servisi 

Gaziantep otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Gaziantep Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Gaziantep şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Gaziantep'te bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Gaziantep otogarı ile Gaziantep il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6,5 km’dir. Gaziantep otogarından binilen taksinin Gaziantep il merkezine ulaşım ücreti 93 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 9 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 35 TL’dir.

Sivas Hakkında

Sivas otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan Sivas ilinde yer alır. Tarihi ve kültürel yansımaları ile şehrin turistik yapısı oldukça rövanştadır. Ek olarak yöresel lezzetleri sebebiyle de ziyaret edilen iller arasında yer alır. Şehre ulaşım için ise pek çok seçenek vardır. Bunlar; havayolu, demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Yerelde hizmet veren pek çok otobüs firmalarıyla da rahatlıkla ulaşımın sağlanması mümkündür. Bunun için Sivas otobüs bileti alınması yeterlidir. Sivas otogarına gelen biri ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilmek için toplu taşıma araçlarından yararlanabilir. Sivas otogarı ile Sivas şehir merkezi arası 2,5 km’dir.

Belediye Otobüsü

Şehir içerisinde otogar ile ilçeler arasında sefer düzenleyen herhangi bir belediye otobüs hattı yoktur. Ancak, Sivas şehir merkezinden otogara ulaşım sağlamak için belediye otobüsü seçeneği de toplu taşıma hizmetleri arasında yer alır. Yumurtatepe ve Tuzlugöl otobüsleri Sivas şehir merkezinden Sivas otogarına ulaşım sağlar.

Minibüs

Sivas şehir merkezinden Sivas otogarına ulaşım için toplu taşıma hizmetleri arasında minibüs hizmetleri de bulunmaktadır. Minibüs hizmetleri otobüs hizmetlerine ek olarak düzenlenmiştir. Şehir otogarına ulaşıldığında minibüslerin güzergahları ve saatleri otogardaki danışma birimlerinden öğrenilebilir. Ayrıca, Sivas iline bağlı ilçelere de ulaşım minibüsler aracılığıyla sağlanır.

Taksi

Sivas Otogarından Sivas şehir merkezine ulaşım için ticari taksilerin kullanılması da tercihler arasında yer alır. Sivas otogarı ile Sivas şehir merkezi arası 2,5 km’dir. Sivas şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 3-5 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 35,00 TL’dir.

Sivas Nuri Demirdağ Havalimanından Otogara Ulaşım 

Sivas Nuri Demirdağ Havalimanı ile Sivas il merkezi arası 22,4 km’dir. Yaklaşık olarak 25 dakika süren bu yolculuk için servis imkanı bulunur. Sivas şehir merkezi için Havaş otobüsleri, belediye otobüsleri ve taksi ile Sivas Nuri Demirdağ Havalimanı’ndan ulaşım sağlanır. En çok tercih edilen Havaş servisinin Sivas iline bağlı olan ilçelere aktarması bulunmamaktadır. Bunun için şehir merkezinden Sivas otogarına ulaşılarak aktarmalı yolculuk gerekmektedir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

7-8 s Sivas - Gaziantep
420 KM 

Gaziantep Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır