Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
960 km
Yaklaşık Sefer Süresi
16-18s
En Son Satış
3 saat 2 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
800 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Gaziantep Hakkında

Gaziantep, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir şehirdir. Tarihi, kültürel, turistik ve gastronomik açıdan oldukça zengindir. Gaziantep'in tarihi, Hitit, Asur, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.  Gaziantep, tarihi, kültürel, turistik ve gastronomik açıdan oldukça zengin bir şehirdir. Tarihi eserleri, el sanatları, müzikleri, dansları, doğal güzellikleri ve dünyaca ünlü yemekleriyle mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir şehirdir. Gaziantep otogarı ile şehrin Karacaahmet mahallesinde yer almaktadır. Gaziantep otogarı ile Gaziantep il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6,5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Gaziantep şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Gaziantep şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Elâzığ şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 1, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 21 numaralı belediye otobüsleri ile Gaziantep otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Tramvay

Gaziantep otogarından şehir merkezine ulaşmak için, Gaziantep otogarı yakınından kalkan T1 numaralı tramvay hattı kullanılabilir.

Yolcu Servisi 

Gaziantep otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Gaziantep Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Gaziantep şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Gaziantep'te bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Gaziantep otogarı ile Gaziantep il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6,5 km’dir. Gaziantep otogarından binilen taksinin Gaziantep il merkezine ulaşım ücreti 93 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 9 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 35 TL’dir.

Manisa Hakkında

Manisa otogarı şehir merkezine yakın konumlanmıştır. Manisa şehir merkezinde otogara yakın noktada bulunanlar için merkezden otogara yürümek bir seçenektir. Şehir merkezinden otogara yürüyerek ulaşmak istemeyen veya şehir merkezinin otogara uzak noktalarında bulunanlar ise toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini kullanarak merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler. Manisa şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkez noktalardan otogara rahat şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Manisa şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir.

Belediye Otobüsü

Manisa şehir merkezi ve bölgelerinden belediye otobüsü ile otogara ulaşmak için otogar yönüne doğru giden otobüs hatlarına binmeniz gerekir. 19 Mayıs Bulvarı, Özsaruhan Bulvarı, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, Devlet Hastanesi, Üniversite gibi merkezi noktalarda durakları olan belediye otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. H1 OSB – Otogar, H2 Küçük sanayi – Otogar, H3 Kuşlubahçe – C.B.Ü. – Hastane, H6 Uncubozköy – Otogar, H9 Horozköy – Otogar, H11 Güzelyurt – Otogar, H304 Güzelyurt – İzmir Caddesi – Otogar otobüs hatlarına size en yakın duraktan binerek otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Manisa otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu servis araçları ile merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçebilir ve otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisini öğrenebilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firmasının bilet satış ofisine gidip oradan hareket eden servis aracına binerek otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Manisa şehir merkezi duraklarından veya çevre mahallerden otogar istikametinde olan minibüslere binilerek pratik şekilde otogara ulaşım sağlanabilir. Ayrıca Manisa’nın Akhisar, Soma, Kula, Kırkağaç, Salihli Peynirdere ve Kürtül gibi birçok ilçe ve köylerinden minibüsler ile otogara ulaşım sağlamak mümkündür.

Taksi

Manisa şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 3 kilometredir. Manisa şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler taksi ile yaklaşık 6 – 8 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Manisa şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 45 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

16-18 s Manisa - Gaziantep
960 KM 

Gaziantep Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır