Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
480 km
Yaklaşık Sefer Süresi
8-9s
En Son Satış
2 saat 52 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
500 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Gaziantep Hakkında

Gaziantep, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan bir şehirdir. Tarihi, kültürel, turistik ve gastronomik açıdan oldukça zengindir. Gaziantep'in tarihi, Hitit, Asur, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi pek çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.  Gaziantep, tarihi, kültürel, turistik ve gastronomik açıdan oldukça zengin bir şehirdir. Tarihi eserleri, el sanatları, müzikleri, dansları, doğal güzellikleri ve dünyaca ünlü yemekleriyle mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir şehirdir. Gaziantep otogarı ile şehrin Karacaahmet mahallesinde yer almaktadır. Gaziantep otogarı ile Gaziantep il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6,5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Gaziantep şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Gaziantep şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Elâzığ şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 1, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 21 numaralı belediye otobüsleri ile Gaziantep otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Tramvay

Gaziantep otogarından şehir merkezine ulaşmak için, Gaziantep otogarı yakınından kalkan T1 numaralı tramvay hattı kullanılabilir.

Yolcu Servisi 

Gaziantep otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Gaziantep Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Gaziantep şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Gaziantep'te bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Gaziantep otogarı ile Gaziantep il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6,5 km’dir. Gaziantep otogarından binilen taksinin Gaziantep il merkezine ulaşım ücreti 93 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 9 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 35 TL’dir.

Siirt Hakkında

Siirt otogarı, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan Siirt ilinde yer alır. Yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Havayolu, demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Yerelde hizmet veren pek çok otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Siirt otobüs bileti alınması gerekir. Siirt otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Siirt şehir merkezi arası 3,4 km’dir.

Belediye Otobüsü

Siirt şehir merkezinden otogara ulaşım sağlamak için belediye otobüsü seçeneği de toplu taşıma hizmetleri arasında yer alır. O-1 çarşı kalkış ve otogar kalkışları bulunan bu hat ile Siirt şehir merkezinden otogara ve şehir merkezinin çeşitli yerlerinden otogara olmak üzere belediye otobüsleri hizmeti sunulur.

Yolcu Servisi

Seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasına göre yolcu servisi hizmetinin varlığı değişim gösterir. Ancak yereldeki çoğu otobüs firmalarında servis hizmeti vardır. Yolcu servisleri ile ulaşım sağlayabilmek için biletin kesildiği otogardaki şubeye gidilmesi gerekir. Böylece bilet satış ofisleri önünden ücretsiz yolcu servisleri ile otogara ulaşılabilmesi mümkündür.

Minibüs

Şehir merkezinden otogara ulaşım için sunulan otobüs ve minibüs hizmetleri de bulunmaktadır. Minibüs hizmetleri belediyenin sağlamış olduğu otobüs hizmetleri olarak da görülebilir. Hareket saatleri ise otogardan öğrenilebilir.

Taksi

Otogar ile Siirt şehir merkezi arası 3,4 km’dir. Siirt şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 5-6 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 44,00 TL’dir.

Siirt Havalimanından Otogara Ulaşım 

Siirt Çarşamba Havalimanı ile Siirt il merkezi arası 10,1 km’dir. Yaklaşık olarak 12-15 dakika süren bu yolculuk için servis imkanı bulunur. Siirt Havalimanı ulaşım hizmeti, belediye otobüsleri, taksiler ve özel araçlarla sağlanması mümkündür. Siirt Havalimanına inişten sonra; yakın il ve ilçelere gidilebilir. Bunun için Siirt merkezden ya da Siirt Otogardan hareket eden toplu taşıma araçları tercih edilebilir. Böylece ulaşımı sağlayabilmek için Siirt Belediyesine ait otobüs hattı ile havalimanına ulaşım hizmeti sunulur. 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

8-9 s Siirt - Gaziantep
480 KM 

Gaziantep Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır