Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
720 km
Yaklaşık Sefer Süresi
12-14s
En Son Satış
2 saat 29 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
400 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Nevşehir Hakkında

Nevşehir otogarı şehir merkezine çok uzak olmamakla birlikte merkezin biraz dışında konumlanmıştır. Nevşehir il merkezinden otogara ulaşmak ücretli veya ücretsiz araçlarla kolay şekilde gerçekleşmektedir. Nevşehir merkezden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Şehir merkezinden otogara özel halk otobüsleri, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Nevşehir il merkezinden otogara ulaşmak için taksi ve özel araç seçeneği kullanılabilir. Nevşehir iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Nevşehir Belediyesi merkezden otogara ulaşımı özel halk otobüsleri ile sağlamaktadır. Fevzi Çakmak Caddesi, Kayseri Caddesi ve Ürgüp Caddesi gibi birçok merkezi noktada ve mahallede durakları olan özel halk otobüsleri ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bekdik Toki 3. Etap, Toki 5.Etap, Borsa Kavşağı, Gülbahçe, Nisarra, İl Emniyet Müdürlüğü, Migros, Kapadokya Hastanesi güzergahında bulunan duraklardan size en yakın noktaya gidip 1, 2, 4 ve 5 hatlı otobüslere binip otogar yakınında inebilirsiniz.

Yolcu Servisi

Nevşehir otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu servis araçları ile merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti sunmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisini öğrenebilir ve oradan hareket eden servis aracı ile otogara rahat şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Nevşehir’de otobüslere alternatif olarak şehir içi ulaşımda minibüsler kullanılmaktadır. Nevşehir merkez duraklarından veya Nevşehir’in Avanos, Sulusaray, Çavuşin, Göreme, Ürgüp ve Ortahisar gibi turistik ilçelerden otogara pratik şekilde ulaşmak için minibüs kullanabilirsiniz.

Taksi

Nevşehir otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 5 kilometredir. Nevşehir il merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 7 – 9 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Nevşehir il merkezi ve otogar arası taksi ücreti 60 TL’dir.

Nevşehir Kapadokya Havalimanından Otogara Ulaşım

Nevşehir Kapadokya Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 25 kilometredir. HAVAŞ, Nevşehir Kapadokya Havalimanı içinde yolculara şehir merkezine ulaşmaları için ulaşım hizmeti vermektedir. HAVAŞ servis otobüsleri ile havalimanından otogara veya şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Ayrıca havalimanı civarında bulunan minibüslere binilebilir, araç kiralanabilir ya da taksi ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 260 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

12-14 s Nevşehir - İzmir
720 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır