Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
2 saat 9 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
150 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Denizli Hakkında

Denizli otogarı, şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Denizli şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları ve özel araç seçeneği kullanılabilir. Denizli şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri, otobüs firmasının yolcu servisleri, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Denizli şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Denizli iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçlarıyla havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Denizli şehir merkezinden geçen otogar güzergahında olan otobüs hatlarına binerek merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 150 numaralı otobüs hattına Üniversite hastanesi, Yunus Emre Caddesi, Tokat Caddesi, Açık Hava Tiyatrosu, İl Jandarma Komutanlığı gibi merkezi yerlerden binip otogara ulaşabilirsiniz. 170, 191, 240, 260, 360, 420 ve 530 otobüs hatlarına şehir merkezi duraklarından binip otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Pamukkale’den otogara ulaşmak isteyen yolcular ise 35 numaralı otobüse binerek otogara ulaşım sağlayabilirler.

Yolcu Servisi

Denizli şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüs firmasının servis aracı kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişeme geçerek şehir merkezindeki bilet satış ofisine gidip otobüs firmasının servis aracına binip otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı otobüs firmaları, Pamukkale gibi tatil beldelerinden de terminale yolcu servisi hizmeti bulunmaktadır.

Minibüsler

Denizli şehir merkezinde Gazi Bulvarı, Çınar, Bayramyeri, Ulu Camii gibi merkezi noktalarda durakları bulunan minibüsler ile merkezden veya diğer ilçe ve köylerden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Merkezefendi – Otogar hattına binerek kısa sürede otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Denizli otogar ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 9,4 kilometredir. Denizli şehir merkezinden otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 11 – 15 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Denizli şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 194 TL’dir.

Denizli Çardak Havalimanından Otogara Ulaşım

Denizli havalimanından otobüs hizmetleri Baytur tarafından verilmekteyken artık Denizli Büyükşehir Belediyesine ait hava ulaşım otobüsleri ile verilmektedir. Hava ulaşım otobüs servisleriyle havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

4-5 s Denizli - İzmir
240 KM 

İzmir Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır