Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
180 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3-4s
En Son Satış
1 saat 57 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
180 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Didim Hakkında

Didim ilçesi Aydın iline bağlı olan ve Aydın il merkezine yaklaşık 108 km mesafede bulunan bir ilçedir. Didim ilçesinden şehirlerarası seyahat etmek üzere otogara gitmek isteyen ziyaretçilerin Didim otogarına ulaşım sağlamaları gereklidir. Didim otogarıyla Didim ilçe merkezi arasındaki mesafe fazla değildir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma araçları, taksi ya da şahsi araçlarıyla otogara kısa sürede ulaşmaları mümkündür.

Belediye Otobüsü

Didim ilçe merkeziyle Didim otogarı arasındaki mesafe fazla olmadığından belediye otobüsleriyle ilçe merkezinden otogara kolayca ulaşılabilir. Yolcuların ilçe merkezinden binmek üzere seçebilecekleri birden çok otobüs vardır. İlçe merkezinden otogara ulaşım sağlamak üzere belediye otobüsü kullanacak olan yolcuların 254, 273 ya da 405 hat numaralı otobüslerden birine binmesi gerekir. Otogarla ilçe merkezi arasındaki mesafe az olsa da belediye otobüslerinin yavaş hareket ettiği unutulmamalı ve yolcuların otogarda olma saatlerine göre planlama yapmaları gereklidir.

Yolcu Servisi

Didim ilçesinde yaşayanların ya da ilçeye dışarıdan gelenlerin şehirler arası seyahat etmek için yolcu servisleriyle otogara ulaşım sağlamaları mümkündür. Belirli otobüs firmalarının yolcu servisi hizmeti bulunur ve bu hizmet tamamen ücretsizdir. Ancak bu hizmetten otobüs bileti almayan ve yalnızca otogara ulaşım sağlamak isteyenlerin yararlanması mümkün değildir. Yolcu servisi hizmeti olan otobüs firmalarından otobüs bileti alan ve yolcu bilgilerini firmaya iletenler ilçe merkezinden yolcu servisine binerek otogara aktarmasız şekilde ulaşım sağlayabilirler. Yolcuların yolcu servisine binmek için servisin hareket noktasına kadar gitmesine gerek yoktur. Zira yolcu servisi yolcuları evlerinin önünden de alabilir.

Minibüs

“Terminal” yazılı minibüslerle ilçe merkezinden otogara ulaşım sağlamak mümkündür. Minibüs kullanmak isteyen yolcuların minibüs duraklarında terminal minibüslerini beklemeden önce minibüslerin hareket saatlerine bakmaları gerekir. Minibüsün durağa geleceği saatten önce durakta hazır olunması herhangi bir olumsuzluğa karşı tedbir amaçlıdır ve tavsiye edilir.

Taksi

Didim ilçe merkeziyle Didim otogarı arasında yaklaşık 1,9 km mesafe bulunur. İlçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi 5 dakikadır. İlçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 30 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

3-4 s Didim - İzmir
180 KM 

İzmir Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır