Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
3 saat 7 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
180 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Milas Hakkında

Milas, Türkiye’nin Ege Bölgesi sınırları içerisinde bulunan Muğla iline bağlı 13 ilçeden biridir. Milas ilçesini ziyaret ederseniz, bu lokasyonda gitmek istediğiniz çeşitli lokasyonlar için birçok ulaşım seçeneği mevcuttur.

Milas otogarı, Milas ilçe merkezine yakın bir mesafede konumludur. İlçe merkezinden, Cumhuriyet caddesi ve Nazmi Akdeniz caddesi üzerinden yapacağınız 1,9 kilometrelik bir yürüyüş ile Milas otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Milas otogarına yapacağınız bu yürüyüş ortalama olarak 24 dakika sürecektir. İlçe otogarına gitmenin daha hızlı yolları da bulunmaktadır.

Milas otogarına toplu taşıma alternatiflerini kullanarak gidebilirsiniz. Belediye otobüsü ya da minibüs gibi seçenekler ile oldukça makul ücretler karşılığında otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Milas otogarına, bulunduğunuz konuma taksi çağırarak da oldukça hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Tüm bu ulaşım seçenekleri haricinde, otobüs firmalarının vermiş olduğu ücretsiz yolcu servisleri ile kolayca otogara gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Milas ilçesi içerisinde belediye otobüslerini tercih ederek çeşitli noktalara gidebilmek mümkündür. 4-13 numaralı belediye otobüs hatları aracılığı ile kolayca ilçe içerisinde istediğiniz lokasyona ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Milas ilçesi içerisinde hizmet veren otobüs firmalarının pek çoğu yolcu servisi hizmeti vermektedir. Yolcu servisi hizmeti ücretsiz bir hizmet olduğu için oldukça avantajlıdır. Ancak; yolcu servisi hizmeti tüm otobüs firmaları tarafından verilmemektedir. Bu nedenle yolculuk saatinizden önce, müşterisi olduğunuz firma ile iletişim haline geçerek, yolcu servisi hizmetlerinin bulunup bulunmadığını öğrenebilirsiniz.

Minibüs

Milas ilçesi içerisinde minibüsleri kullanarak ilçede dilediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Birlik minibüsleri aracılığı ile Milas ilçesinin komşu ilçelerine de yolculuk yapabilirsiniz. Birlik minibüsler ile Muğla il merkezine gitme imkanı da bulunmaktadır.

Taksi

Milas otogarı, Milas ilçe merkezine 2,3 km mesafede yer almaktadır. Bu mesafe için, 7 gün 24 saat hizmet veren taksi hizmetinden yararlanabilir, kolay bir şekilde Milas otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. 2,3 kilometrelik bu mesafe için tahmini taksi yolculuğunuz 3 dakika sürecektir. 3 dakika sürecek bu yolculukla zamandan büyük ölçüde tasarruf etmiş olursunuz. 2,3 km mesafe için ödeyeceğiniz ortalama taksi ücreti 37,70 TL tutarındadır.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

4-5 s Milas - İzmir
240 KM 

İzmir Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır