Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
300 km
Yaklaşık Sefer Süresi
5-6s
En Son Satış
2 saat 23 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
400 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Marmaris Hakkında

Marmaris, Türkiye’nin Ege Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Muğla iline bağlı 13 ilçeden birisidir. Marmaris ilçesini ziyaret etme fırsatı bulursanız, bu ilçede çeşitli lokasyonlara gidebilmek için pek çok ulaşım alternatifi bulunmaktadır.

Marmaris otogarı, ilçe merkezine yakın mesafede yer almaktadır. Ulusal Egemenlik caddesi ve D400 yolu üzerinden 1,5 kilometrelik bir yürüyüş sonrası otogara ulaşım sağlamak mümkündür. Bu yürüyüş ortalama olarak 20 dakikanızı alacaktır. Ancak; otogara gitmenin daha hızlı yolları da mevcuttur.

Belediye otobüsü ya da minibüs gibi toplu taşıma alternatifleri ile kolay bir şekilde ilçe otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu toplu taşıma alternatiflerinin ücretleri de ekonomik olduğu için ilçe içerisinde sıkça tercih edilen alternatiflerdir.

Marmaris ilçe merkezinde bulunduğunuz konuma taksi çağırabilir, taksi aracılığı ile hızla Marmaris otogarına geçiş yapabilirsiniz. Tüm bu ulaşım seçeneklerinin dışında, otobüs firmalarının kendi müşterileri için sağladığı ücretsiz yolcu servisi hizmetinden yararlanabilir, kolay bir şekilde otogara geçiş yapabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Belediye otobüsleri aracılığı ile Marmara ilçesi içerisinde isterseniz otogara, isterseniz ilçe içerisinde herhangi bir konuma kolay bir şekilde gidebilirsiniz. 1-1, 1-43, 1-47, 48-5 ve 48-11 numaralı belediye otobüs hatları ile Marmaris ilçesi içerisinde dilediğiniz konuma kolayca gidebilirsiniz.

Yolcu Servisi

Otobüs firmalarının pek çoğu tarafından verilen yolcu servisi hizmeti, ücretsiz bir hizmettir. Bu hizmetten yararlanarak otogara kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat; yolcu servisi hizmetini tüm otobüs firmaları sağlamamaktadır. Bu sebeple, otobüsünüzün hareket saatinden önce, müşterisi olduğunuz otobüs firması ile görüşerek yolcu servisi hizmeti verip vermediklerini öğrenebilirsiniz.

Minibüs

Minibüsler aracılığı ile Marmaris otogarına pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüslerin, Marmaris otogarına düzenli seferleri bulunmaktadır. S.S. 54 numaralı KOOP minibüsler aracılığı ile komşu ilçelere ve Muğla il merkezine de gidebilirsiniz.

Taksi

Marmaris otogarı, Marmaris ilçe merkezine 1,6 kilometre mesafede yer almaktadır. 1,6 kilometrelik bu mesafeyi taksi ile oldukça hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Bu mesafeyi taksi ile ortalama 2 dakika içerisinde gidebilirsiniz. 1,6 kilometrelik mesafe için ödeyeceğiniz taksi ücreti ise ortalama olarak 30,00 TL tutarındadır. 

Feribot

Marmaris ilçesi içerisinde çeşitli noktalara gidilebilen feribot seferleri bulunmaktadır. 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

5-6 s Marmaris - İzmir
300 KM 
SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır