Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
900 km
Yaklaşık Sefer Süresi
15-17s
En Son Satış
3 saat 41 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
600 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Havza Hakkında

Havza, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi sınırları içerisinde bulunan Samsun iline bağlı bir ilçedir. Amasya iline komşu olan Havza ilçesine giderseniz, burada ziyaret etmek istediğiniz çeşitli noktalar için pek çok ulaşım alternatifinden yararlanabilirsiniz.

Havza otogarı, ilçe merkezine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Otogardan çıkarak, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Kaşif Arslan sokak üzerinden 1,1 km yürüyerek Havza ilçe merkezine geçiş yapabilmek mümkündür. Bu 1,1 kilometrelik yürüyüşünüz, ortalama olarak 15 dakikanızı alacaktır. 

Havza otogarından ilçe merkezine belediye otobüsleri ya da minibüsler gibi toplu taşıma vasıtalarını kullanarak geçebilirsiniz. Bu toplu taşıma vasıtaları hem ekonomik hem de pratik olduğundan, ilçe halkı tarafından tercih edilen ulaşım araçlarıdır.

Havza ilçe merkezine geçebilmek için, otogarda kolaylık ile erişebileceğiniz taksilerden de yararlanabilirsiniz. Taksi ile, diğer ulaşım opsiyonlarına kıyasla en kısa süre içerisinde Havza ilçe merkezine geçebilirsiniz.

Havza ilçe merkezine geçiş yapabilmenin bir diğer alternatifi ise, otobüs firmaları tarafından sunulan yolcu servisi hizmetini kullanmaktır.

Belediye Otobüsü

Havza ilçesi içerisinde belediye otobüslerini tercih ederek çeşitli noktalara geçiş yapabilmek mümkündür. Havza ilçesinde belediye otobüslerinden faydalanarak otogardan ilçe merkezine oldukça uygun ücretler karşılığında geçebilirsiniz. Havza ilçesi ile Samsun ili arasında, belediye otobüslerinin düzenli seferleri mevcuttur. Bu seferlerden yararlanarak, Havza ilçesinden Samsun il merkezine geçebilirsiniz.

Yolcu Servisi

Otobüs firmaları tarafından verilen yolcu servisi hizmeti ile, Havza otogarından ilçe merkezine direkt olarak geçiş yapabilirsiniz. Yolcu servisleri, ücretsiz ulaşım araçlarıdır. Bu sebeple de müşterilerin tercih ettiği ulaşım araçları arasındadır. 

Müşterisi olduğunuz otobüs firması yolcu servisi hizmeti sağlıyor ise, bu hizmetten faydalanarak, otogardan ilçe merkezine doğrudan gidebilirsiniz.

Minibüs

Minibüsler aracılığı ile Havza ilçesi içerisinde çeşitli noktalara gidebilmek olanaklar dahilindedir. Minibüslerin kentin neredeyse her noktasında durağı mevcuttur. 

Minibüsler aracılığı ile Havza ilçesine yakın ilçelere ve Samsun il merkezine seyahat edebilmek de mümkündür. S.S. 20 numaralı KOOP minibüsler aracılığı ile ilçeler arası yolculuklar yapabilirsiniz.

Taksi

Havza otogarı ile ilçe merkezi arasındaki mesafe 1,4 kilometredir. 1,4 kilometrelik bu mesafeyi, taksi aracılığı ile yaklaşık 2 dk içerisinde gidebilirsiniz. Bu yolculuk için ödeyeceğiniz ortalama taksi ücreti 36,60 TL tutarındadır.

İzmir Hakkında

İzmir otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. İzmir otogarından şehir merkezine ulaşan belediye otobüsü, minibüs, otobüs firmasının ücretsiz yolcu servisi, metro gibi toplu taşıma araçları ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. İzmir iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşan ESHOT belediye otobüsleri bulunmaktadır. Şehrin bir çok merkezi noktası, üniversite kampüsleri ve büyük mahallerden geçen belediye otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 54 Kemer Aktarma Merkezi – Otogar, 277 Tınaztepe – Otogar, 302 Konak – Otogar, 555 Halkapınar Metro – Otogar, 602 Menemen Aktarma – Otogar, 608 Egekent 2 – Otogar, 806 Kiraz – Otogar ESHOT belediye otobüslerine binerek otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro

Metro ile otogara gelmek isteyen yolcular İzmir Metro’su ile M1 Fahrettin Altay – Evka 3 metro hattında yer alan Bornova metro istasyonunda inmeleri gerekir. Bornova metro istasyonundan kalkan otogar istikametindeki ESHOT otobüslerine binilerek otogara ulaşım sağlanabilir. 204 ve 205 numaralı otobüslere Bornova merkez metroya ulaştıktan sonra binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüs firmasının servis araçları kullanılabilir. İzmir otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren birçok otobüs firmasının servis araçları bulunmaktadır. Bilet adlığınız otobüs firması ile iletişime geçip merkezdeki size en yakın bilet satış ofisine gidip oradan kalkan servis aracı ile otogara ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşan minibüs ve dolmuş seçenekleri bulunmaktadır. Şirinyer – Buca – Otogar, Gaziemir  - Otogar, Bayraklı – Otogar, Bornova Stadyum – Otogar, Karşıyaka – Otogar minibüs hatları ile otogara minibüsler ile pratik şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir içinde ulaşım hizmeti sağlayan minibüsler mavi renklidir. İzmir otogarına İzmir’in köylerinden gelmek için beyaz renkli ilçeler arası minibüsleri kullanabilirsiniz.

Taksi

İzmir otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 8 kilometredir. İzmir şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak isteyenler ortalama 15 dakika içinde otogara ulaşabilirler. İzmir şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti ortalama 120 TL’dir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanından Otogara Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanından otogar veya şehir merkezine HAVAŞ servis otobüsleri ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca 204 numaralı ESHOT belediye otobüsü ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanından İzban’a binebilir ve Halkapınar durağında inip minibüsler ile de İzmir otogarına ulaşmanız mümkündür. Ayrıca havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

15-17 s İzmir - Havza
900 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır