Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1200 km
Yaklaşık Sefer Süresi
20-22s
En Son Satış
0 saat 29 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1000 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Yalova Hakkında

Türkiye’nin Marmara Bölgesi sınırları içerisinde yer alan, Türkiye’nin kuzeybatısında, Marmara Bölgesi’nin güneydoğu kesiminde yer alan Yalova şehrine otobüs ile seyahat planlıyorsanız, Yalova otogarından il merkezine gidebilmek için pek çok opsiyon mevcuttur.

Cengiz Koçal caddesi ve Atatürk bulvarı üzerinden yapacağınız 8 dakikalık bir yürüyüş sonrası Yalova şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak daha hızlı ulaşım alternatifleri de mevcuttur.

Belediye otobüsleri ve minibüsler gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak ekonomik ve pratik bir şekilde Yalova şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ücretsiz yolcu servisi hizmetinden yararlanarak da şehir merkezine ulaşım sağlamanız mümkündür. Tüm bu ulaşım opsiyonları haricinde, terminale taksi çağırabilir, hızlı ve konforlu bir şekilde merkeze gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Sabah 06.00’dan ulaşım hizmetine başlayan belediye otobüsleri aracılığı ile kolay ve ekonomik bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Belediye otobüslerinin 4 hattı bulunmaktadır:

 • Samanlı-Hastane hattı: 1 nolu hat
 • Elmalık-Toki hattı: 2 nolu hat
 • Yalova-Kampüs hattı: 3 nolu hat
 • Paşakent-Hastane-Heykel hattı: 4 nolu hat

Belediye otobüsleri ile hem Yalova il merkezine, hem de Yalova’nın dilediğiniz lokasyonuna ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Yalova iline seferler düzenleyerek ulaşım hizmeti veren otobüs firmaları, bu seferler ile gelen yolcular için ücretsiz yolcu servisi hizmeti vermektedir. Pek çok firma bu hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmetten yararlanarak hem hızlı bir şekilde il merkezine gidebilir, hem de hizmet karşılığında hiçbir ücret ödemezsiniz. Ancak tüm otobüs firmaları bu hizmeti sağlamadığı için, Yalova iline yolculuk yapmadan önce biletinizin ait olduğu otobüs firması ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Minibüs

Yalova ilinde, minibüs aracılığı ile dilediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogar noktasından il merkezine minibüs kullanarak gidebileceğiniz gibi, il merkezinden de otogara gidebilirsiniz. Minibüs güzergahları şu şekildedir:

 • Yalova merkez
 • Toki-KİPTAŞ
 • Elmalık-Özden
 • Kemerköprü-Kampüs
 • Fatih-Hastane
 • Paşakent/Soğucak-Hastane
 • Samanlı-Terminal
 • Safranyolu-Pazaryeri
 • Sanayi-Mezarlık
 • Bağlaraltı-Kampüs

Taksi

Yalova terminali, Yalova şehir merkezine 650 metre mesafede yer almaktadır. Terminale taksi çağırarak, Yalova il merkezine taksi ile yaklaşık olarak 1 dakika içerisinde gidebilirsiniz. 1 dakikalık bu yolculuk için tahmini taksi tutarı ise 16,50 TL tutarındadır. 

Feribot

Yalova ilinden, feribot aracılığı ile Pendik ve Yenikapı’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Feribot fiyatları araçlı olup olmama seçeneğine göre değişiklik göstermektedir. 58,00 TL ile 78,00 TL arasında fiyatlar değişmektedir.

Diyarbakır Hakkında

Diyarbakır otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Diyarbakır şehir merkezinden otogara ulaşmak için bütçeye göre ücretli veya ücretsiz birçok ulaşım aracı vardır. Şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Diyarbakır şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisi, minibüs veya dolmuş gibi toplu taşıma araçları ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsininiz. Ayrıca Diyarbakır şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği mevcuttur. Diyarbakır iline uçak seyahati ile gelen yolcular için havalimanından otogara ulaşan çeşitli ulaşım araçları kullanılabilir.

Belediye Otobüsü

Diyarbakır şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri kullanılabilir.  AZ Üniversite, E1 Araştırma Hastanesi, F7 T.Konut, P1 Pirinçlik otobüs hatlarına binerek otogara ulaşabilirsiniz. Üniversite durağından kalkan AZ - Üniversite / Otogar otobüs hattına Adliye, Askerlik Şubesi, Senato Caddesi, Zümrütkent gibi merkezi noktalardan binip otogara ulaşım sağlayabilirsininiz. E1 – Araştırma Hst. / Otogar otobüs hattına ise Araştırma Hastanesi, Toki, Tekel, Diclekent, Göletli Park, Zümrütkent gibi merkezi duraklardan binerek otogara ulaşım sağlayabilirsininiz. F7 – T.Konut / Otogar otobüs hattına Fidel Sitesi, Toplukent, Huzurevleri, Cami köşesi, Tesisler gibi merkezi yerlerden binerek otogara ulaşım sağlayabilirsininiz. P1 – Pirinçlik / Otogar otobüs hattı ile Pirinçlik Mahallesinden otogara ulaşmak mümkündür.  

Yolcu Servisi

Diyarbakır şehir merkezinden otogara ulaşmak için seyahat edeceğiniz otobüs firmasının servis aracı ile merkezden otogara ulaşmanız mümkündür. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişme geçip bilet aldığınız otobüs firmasının Diyarbakır şehir merkezindeki bilet satış ofisine giderek oradan hareket eden otobüs firmasının ücretsi servis aracına binip otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Diyarbakır merkezi caddelerinde ve mahallerinde durakları olan minibüsler ile merkezden otogara ulaşım sağlamak mümkündür. Minibüs veya dolmuş ile şehir merkezinden veya civar ilçelerden otogara ulaşım sağlamak mümkündür. Sabah erken saatlerde başlayıp 24.00’e kadar hizmet veren minibüsler ile otogar dışındaki uzak konumlara da ulaşmak mümkündür.

Taksi

Diyarbakır şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 11,4 kilometredir. Diyarbakır şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 15 – 20 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Diyarbakır şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 88,80 TL’dir.

Diyarbakır Havalimanından Otogara Ulaşım

Diyarbakır şehir merkezi ve havalimanı arası mesafe yaklaşık 8,8 kilometredir. Diyarbakır havalimanından otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmaktadır. Belediye otobüsleri ile direkt veya aktarmalı olarak otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. AZ Üniversite – Otogar otobüs hattı otogara uğramadan önce havalimanından geçmektedir. Z2 ve Z3 otobüs hatları ile şehir merkezine gelip oradan da otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca havalimanından otogara ulaşan taksi seçeneği mevcuttur. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 70,60 TL’dir. Havalimanından araç kiralayarak da otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

20-22 s Diyarbakır - Yalova
1200 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır