Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
960 km
Yaklaşık Sefer Süresi
16-18s
En Son Satış
3 saat 59 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1000 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Batman Hakkında

Güneydoğu Anadolu’nun binlerce yıllık tarihinin barındığı Batman ilinin merkezinde yer alan otogardan, Batman şehir merkezine pek çok ulaşım alternatifi bulunmaktadır. Bu şehrin otogar lokasyonuna ulaştığınızda; belediye otobüsleri, minibüsler, yolcu servisleri ve taksiler gibi pek çok ulaşım aracı ile şehir merkezine kolayca ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsü 

Batman il merkezi için belediye otobüslerini kullanmak hem ekonomik hem de pratik bir tercihtir. Belediye otobüsleri saat 06.00’dan saat 23.00’a dek ulaşım hizmeti vermektedir. Belediye otobüsleri aracılığı ile, otogar noktasından il merkezi noktasına ulaşım sağlamak için 15 ve 9C numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Asis akıllı bilet uygulaması ile otobüs hareketlerini anlık olarak takip edebilmeniz mümkündür.

Belediye otobüsleri aracılığı ile havaalanına da ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye otobüsleri ile havaalanına; 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A, 10A ve 11A numaralı otobüs hatları ile gidebilirsiniz. 

Yolcu Servisi

Batman otogarında bilet satış ofisleri yer alan pek çok yerel ve ulusal firma ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlamaktadır. Ücretsiz yolcu servisi hizmeti ile hem otogardan Batman il merkezine gitmek, hem de il merkezinden otogara gelebilmek mümkündür. İl merkezinden otogara gelebilmek için, şehir merkezinde bilet satış ofisleri bulunan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Her yarım saatte bir ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlanmaktadır.

Minibüs

Minibüsler aracılığı ile hem ilçe merkezine hem de Batman’ın diğer ilçelerine ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsleri kullanarak Batman’ın dilediğiniz noktasına ulaşabilirsiniz. Batman’ın tüm mahallelerinde minibüs durakları mevcuttur. Batman minibüs güzergahları şöyledir:

  • Beşiri
  • Gercüş
  • Hasankeyf
  • Kozluk
  • Sason

Minibüslerin, tüm bu güzergahlar dışında Siirt ve Diyarbakır illerine de düzenli seferleri bulunmaktadır. Minibüsler, saat 06.00’dan saat 20.00’a dek hizmet sağlamaktadır.

Taksi

Batman il merkezi ile Batman otogarı arasındaki mesafe 3,5 kilometredir. Otogardan Batman il merkezine gitmek için taksi kullanabilir, hızlı bir şekilde il merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi ile bu mesafe için tahmini yolculuk süresi 5 dakikadır. Bu mesafe için taksi ücreti ise ortalama olarak 39,50 TL tutarındadır. 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

16-18 s Ankara (Aşti) - Batman
960 KM 

Batman Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır