Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1380 km
Yaklaşık Sefer Süresi
23-25s
En Son Satış
3 saat 27 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1200 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Batman Hakkında

Güneydoğu Anadolu’nun binlerce yıllık tarihinin barındığı Batman ilinin merkezinde yer alan otogardan, Batman şehir merkezine pek çok ulaşım alternatifi bulunmaktadır. Bu şehrin otogar lokasyonuna ulaştığınızda; belediye otobüsleri, minibüsler, yolcu servisleri ve taksiler gibi pek çok ulaşım aracı ile şehir merkezine kolayca ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsü 

Batman il merkezi için belediye otobüslerini kullanmak hem ekonomik hem de pratik bir tercihtir. Belediye otobüsleri saat 06.00’dan saat 23.00’a dek ulaşım hizmeti vermektedir. Belediye otobüsleri aracılığı ile, otogar noktasından il merkezi noktasına ulaşım sağlamak için 15 ve 9C numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Asis akıllı bilet uygulaması ile otobüs hareketlerini anlık olarak takip edebilmeniz mümkündür.

Belediye otobüsleri aracılığı ile havaalanına da ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye otobüsleri ile havaalanına; 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A, 10A ve 11A numaralı otobüs hatları ile gidebilirsiniz. 

Yolcu Servisi

Batman otogarında bilet satış ofisleri yer alan pek çok yerel ve ulusal firma ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlamaktadır. Ücretsiz yolcu servisi hizmeti ile hem otogardan Batman il merkezine gitmek, hem de il merkezinden otogara gelebilmek mümkündür. İl merkezinden otogara gelebilmek için, şehir merkezinde bilet satış ofisleri bulunan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Her yarım saatte bir ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlanmaktadır.

Minibüs

Minibüsler aracılığı ile hem ilçe merkezine hem de Batman’ın diğer ilçelerine ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsleri kullanarak Batman’ın dilediğiniz noktasına ulaşabilirsiniz. Batman’ın tüm mahallelerinde minibüs durakları mevcuttur. Batman minibüs güzergahları şöyledir:

  • Beşiri
  • Gercüş
  • Hasankeyf
  • Kozluk
  • Sason

Minibüslerin, tüm bu güzergahlar dışında Siirt ve Diyarbakır illerine de düzenli seferleri bulunmaktadır. Minibüsler, saat 06.00’dan saat 20.00’a dek hizmet sağlamaktadır.

Taksi

Batman il merkezi ile Batman otogarı arasındaki mesafe 3,5 kilometredir. Otogardan Batman il merkezine gitmek için taksi kullanabilir, hızlı bir şekilde il merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi ile bu mesafe için tahmini yolculuk süresi 5 dakikadır. Bu mesafe için taksi ücreti ise ortalama olarak 39,50 TL tutarındadır. 

İzmir Hakkında

İzmir otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. İzmir otogarından şehir merkezine ulaşan belediye otobüsü, minibüs, otobüs firmasının ücretsiz yolcu servisi, metro gibi toplu taşıma araçları ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. İzmir iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşan ESHOT belediye otobüsleri bulunmaktadır. Şehrin bir çok merkezi noktası, üniversite kampüsleri ve büyük mahallerden geçen belediye otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 54 Kemer Aktarma Merkezi – Otogar, 277 Tınaztepe – Otogar, 302 Konak – Otogar, 555 Halkapınar Metro – Otogar, 602 Menemen Aktarma – Otogar, 608 Egekent 2 – Otogar, 806 Kiraz – Otogar ESHOT belediye otobüslerine binerek otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro

Metro ile otogara gelmek isteyen yolcular İzmir Metro’su ile M1 Fahrettin Altay – Evka 3 metro hattında yer alan Bornova metro istasyonunda inmeleri gerekir. Bornova metro istasyonundan kalkan otogar istikametindeki ESHOT otobüslerine binilerek otogara ulaşım sağlanabilir. 204 ve 205 numaralı otobüslere Bornova merkez metroya ulaştıktan sonra binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüs firmasının servis araçları kullanılabilir. İzmir otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren birçok otobüs firmasının servis araçları bulunmaktadır. Bilet adlığınız otobüs firması ile iletişime geçip merkezdeki size en yakın bilet satış ofisine gidip oradan kalkan servis aracı ile otogara ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşan minibüs ve dolmuş seçenekleri bulunmaktadır. Şirinyer – Buca – Otogar, Gaziemir  - Otogar, Bayraklı – Otogar, Bornova Stadyum – Otogar, Karşıyaka – Otogar minibüs hatları ile otogara minibüsler ile pratik şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir içinde ulaşım hizmeti sağlayan minibüsler mavi renklidir. İzmir otogarına İzmir’in köylerinden gelmek için beyaz renkli ilçeler arası minibüsleri kullanabilirsiniz.

Taksi

İzmir otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 8 kilometredir. İzmir şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak isteyenler ortalama 15 dakika içinde otogara ulaşabilirler. İzmir şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti ortalama 120 TL’dir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanından Otogara Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanından otogar veya şehir merkezine HAVAŞ servis otobüsleri ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca 204 numaralı ESHOT belediye otobüsü ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanından İzban’a binebilir ve Halkapınar durağında inip minibüsler ile de İzmir otogarına ulaşmanız mümkündür. Ayrıca havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

23-25 s İzmir - Batman
1380 KM 

Batman Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır