Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Afyon Otogarı Hakkında

Afyon otogarı, 2008 yılında daha merkezi olan yeni noktasında açılmış ve Ertuğrul Gazi Mahallesi Güvenevler Merkez konumunda hizmetini sürdürmeye başlamıştır. Afyon otobüs firmaları arasından dilediğiniz ve yaşadığınız bölge içerisinde en kolay olanını tercih ederek seyahatinizi tamamlayabilir, UNESCO mirası içerisinde yer alan önemli gastronomik merkezlerden biri olan şehri dilediğiniz gibi ziyaret edebilirsiniz. Afyonkarahisar, yemeklerinin yanında kaplıcaları ve ulaşım için kavşak noktası olması gibi birçok farklı sebeple, yaz, kış ve bahar aylarında sıklıkla ziyaret edilen şehirler arasında yer almaktadır. Günümüzde, içerisinde barındırdığı üniversiteler aracılığıyla önemli bir eğitim merkezi haline de gelmeyi başarmış olan İç Anadolu şehrinin nüfusu şu anda 313.063 sayısına da ulaşmıştır. 

Afyon Otogarından Merkeze Nasıl Gidilir?

Afyon’un tüm bölge ve ilçelerine, otogardan yolculuk yapmanızı sağlayacak olan AFTAŞ servislerini kullanarak kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz gibi yük ve eşyalarınızın taşınmasını da bu otobüsler, servisler, minibüsler ve ticari taksiler ile özel araçlarınız aracılığıyla da rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Otogarın merkez ilçelere yakınlığı sayesinde kısa bir yolculuk ile dilediğiniz noktaya ulaşmayı başarabilirsiniz. 

Afyon Otogarından Merkeze Taksi İle Nasıl Ulaşılır?

Afyon otogarı, genişletilmiş seçenekler ve daha da pratik bir biçimde kullanılmasını sağlayan yapısıyla birlikte şehrin merkezine oldukça yakın bir biçimde kurulmuş durumdadır. Ortalama olarak şehir merkezi denebilecek noktaya 3 kilometre mesafeye sahip otogardan, 18 ile 30 TL arasında bir ücret ödeyerek hızla ulaşabilirsiniz. 

Afyon Otogarından Merkeze Servis İle Ulaşım

Afyon’a özel olan AFTAŞ servis ve otobüs hizmetleri sayesinde, otogardan merkeze veya tam tersi konuma son derece rahat bir biçimde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, seçmiş olduğunuz otobüs firmasının sunduğu özel servis hatlarını değerlendirerek de merkeze veya diğer ilçelere ulaşabilirsiniz. 

Afyon Otogarından Merkeze Otobüs İle Ulaşım 

Afyon Belediyesi tarafından oluşturulmuş olan özel hizmetler arasında yer almış olan AFTAŞ, günün uzun saatleri boyunca dilediğiniz biçimde şehir içi ulaşımlarınızı tamamlama görevine sahiptir. Gece yarısından sonra da hizmet vermeyi sürdüren bu özel servis sayesinde, Behçet Nebi Caddesi, Mehmet Reşit Sokak, Pimapenciler 3.Sokak, İsmet İnönü Caddesi gibi merkezi noktalara 24 saat boyunca erişebilirsiniz.

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır