Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
3 saat 37 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
220 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Afyon Hakkında

Afyon otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Afyon şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Afyon şehir merkezinden otogara ulaşmak için belediye otobüsleri, veya minibüs gibi toplu taşıma alternatifleri seçeneği mevcuttur. Afyon şehir merkezi ve otogar arası sefer düzenleyen yolcu servislerinin yerine özel halk otobüsü mevcuttur. Afyon şehir merkezinin ana caddelerinden özel halk otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Afyon şehir merkezinden otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği mevcuttur. Afyon iline uçak seyahati ile gelen yolcular çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara veya şehir merkezine ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Afyon şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Afyon şehir merkezindeki ana duraklardan kalkan 1 ve 3 numaralı otogar hatları ve Afyon Üniversitesi kampüsünden kalkan 2 numaralı otobüs hattı ile kolay şekilde istediğiniz saatte otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel halk otobüsleri sabah erken saatlerde hareket edip şehir merkezinin ana duraklarından otogara sefer düzenlemektedir.

Minibüs

Adana şehir merkezinden otogara ulaşmak için minibüs seçeneği kullanılabilir. Afyon şehir merkezinde pek çok semtte durakları bulunan minibüslerle otogar önündeki duraklara ulaşım sağlanabilir. Minibüsler sabah erken saatlerde hareket edip 24.00’e kadar ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Taksi

Afyon şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 5 kilometredir. Afyon şehir merkezinde pek çok yerde taksi duraklarına giderek veya taksi arayarak bulunduğunuz konuma taksi çağırıp binebilirsiniz. Afyon şehir merkezinden otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 12 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Afyon şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 65 TL’dir. 

Zafer Havalimanından Otogara Ulaşım

Afyon il merkezine 60 kilometre uzaklıkta olan Zafer Havalimanından kalkan otobüs veya havalimanın servis araçları ile Afyon il merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Afyon il merkezinden de toplu taşıma araçları veya taksi ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanından kalkan otobüs veya servislerin kalkış ve varış saati hakkında havalimanı içerisindeki danışmalara başvurularak bilgi alınabilir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

240 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır