Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
180 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3-4s
En Son Satış
2 saat 56 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
300 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Afyon Hakkında

Afyon otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesinde bulunan Afyon ilinde yer alır. Bir diğer ismi olan Afyonkarahisar şehrinin TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 747.555 nüfusa sahip bir şehirdir. Şehre ait yöresel lezzetler, tarihi yapılar ve doğal alanlar ile gelişen bir şehirdir. Yöresel lezzetleri Türkiye genelinde talep gören lezzetlerdendir. Bunlar; kaymak, sucuk, lokum, haşhaş, kaymaklı ekmek kadayıfı, et ve et ürünleri, şekerleme ürünleri olarak bilinir. Dolayısıyla Afyon iline gelen biri hem şekerlemelerinden hem de turistik yapısından dolayı ilgi çekicidir. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Afyon otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Afyon otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Afyon şehir merkezi arası 7,1 km’dir.

Belediye Otobüsü

Afyon otogarı, Afyon şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, otogarın yakınından geçen güzergahlar ile ulaşımı sağlayan otobüsler vardır. Bunlar; 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 26, 27 numaralı hatlar otogara ulaşımı sağlar.

Yolcu Servisi

Afyon otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Ancak, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti bulunabilir. Aldığınız otobüs bileti ile otogara ulaşım sağlayarak ardından eğer varsa şehir merkezine de ulaşmak mümkündür.

Minibüs

Afyon otogarı Güvenevler Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkeze gittiği sorulabilir. Ayrıca, otogardan şehre bağlı olan ilçelere, mahallelere ulaşım sağlanır. Otogardan şehir merkezine giden minibüsler şehrin farklı alanlarına da belediye otobüslerine ek olarak ulaşımı sağladığı bilinir.

Taksi

Afyon otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Afyon otogardan şehir merkezine taksi ile 9 dakikada 86,00 TL ödeyerek ulaşımın sağlanması mümkündür.

Denizli Hakkında

Denizli otogarı, şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Denizli şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları ve özel araç seçeneği kullanılabilir. Denizli şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri, otobüs firmasının yolcu servisleri, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Denizli şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Denizli iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçlarıyla havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Denizli şehir merkezinden geçen otogar güzergahında olan otobüs hatlarına binerek merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 150 numaralı otobüs hattına Üniversite hastanesi, Yunus Emre Caddesi, Tokat Caddesi, Açık Hava Tiyatrosu, İl Jandarma Komutanlığı gibi merkezi yerlerden binip otogara ulaşabilirsiniz. 170, 191, 240, 260, 360, 420 ve 530 otobüs hatlarına şehir merkezi duraklarından binip otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Pamukkale’den otogara ulaşmak isteyen yolcular ise 35 numaralı otobüse binerek otogara ulaşım sağlayabilirler.

Yolcu Servisi

Denizli şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüs firmasının servis aracı kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişeme geçerek şehir merkezindeki bilet satış ofisine gidip otobüs firmasının servis aracına binip otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bazı otobüs firmaları, Pamukkale gibi tatil beldelerinden de terminale yolcu servisi hizmeti bulunmaktadır.

Minibüsler

Denizli şehir merkezinde Gazi Bulvarı, Çınar, Bayramyeri, Ulu Camii gibi merkezi noktalarda durakları bulunan minibüsler ile merkezden veya diğer ilçe ve köylerden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Merkezefendi – Otogar hattına binerek kısa sürede otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Denizli otogar ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 9,4 kilometredir. Denizli şehir merkezinden otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 11 – 15 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Denizli şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 194 TL’dir.

Denizli Çardak Havalimanından Otogara Ulaşım

Denizli havalimanından otobüs hizmetleri Baytur tarafından verilmekteyken artık Denizli Büyükşehir Belediyesine ait hava ulaşım otobüsleri ile verilmektedir. Hava ulaşım otobüs servisleriyle havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

3-4 s Denizli - Afyon
180 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır