Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
3 saat 21 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
100 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Afyon Hakkında

Afyon otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesinde bulunan Afyon ilinde yer alır. Bir diğer ismi olan Afyonkarahisar şehrinin TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 747.555 nüfusa sahip bir şehirdir. Şehre ait yöresel lezzetler, tarihi yapılar ve doğal alanlar ile gelişen bir şehirdir. Yöresel lezzetleri Türkiye genelinde talep gören lezzetlerdendir. Bunlar; kaymak, sucuk, lokum, haşhaş, kaymaklı ekmek kadayıfı, et ve et ürünleri, şekerleme ürünleri olarak bilinir. Dolayısıyla Afyon iline gelen biri hem şekerlemelerinden hem de turistik yapısından dolayı ilgi çekicidir. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Afyon otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Afyon otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Afyon şehir merkezi arası 7,1 km’dir.

Belediye Otobüsü

Afyon otogarı, Afyon şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, otogarın yakınından geçen güzergahlar ile ulaşımı sağlayan otobüsler vardır. Bunlar; 2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 26, 27 numaralı hatlar otogara ulaşımı sağlar.

Yolcu Servisi

Afyon otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Ancak, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti bulunabilir. Aldığınız otobüs bileti ile otogara ulaşım sağlayarak ardından eğer varsa şehir merkezine de ulaşmak mümkündür.

Minibüs

Afyon otogarı Güvenevler Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkeze gittiği sorulabilir. Ayrıca, otogardan şehre bağlı olan ilçelere, mahallelere ulaşım sağlanır. Otogardan şehir merkezine giden minibüsler şehrin farklı alanlarına da belediye otobüslerine ek olarak ulaşımı sağladığı bilinir.

Taksi

Afyon otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Afyon otogardan şehir merkezine taksi ile 9 dakikada 86,00 TL ödeyerek ulaşımın sağlanması mümkündür.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

240 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır