Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
120 km
Yaklaşık Sefer Süresi
2-3s
En Son Satış
3 saat 39 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
400 TL
Günlük Sefer Sayısı
1 sefer
Popüler Otobüs Firması

Adıyaman Hakkında

Adıyaman otogarı şehir merkezinin hemen çıkışında bulunmaktadır.  Adıyaman otogarından şehir merkezi arası yürüme mesafesinde olduğu için otogardan merkeze yürümek bir seçenektir. Adana şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araçlarınız ile kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Adıyaman şehir merkezinden kalkan belediye otobüsleri, yolcu servisleri, minibüsler veya taksi seçeneği ile merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Adıyaman’a uçak ile seyahat edenler de çeşitli ulaşım araçları ile havaalanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Adıyaman şehir merkezinde ana duraklardan geçen özel halk otobüslerine binilerek merkezden otogara ulaşmak mümkündür. Özel halk otobüsleri sabah erken saatlerde şehir merkezindeki ana duraklardan kalkıp 24.00’e kadar şehir içi yolcu taşımacılığı yapmaktadır. 

Yolcu Servisi

Adıyaman şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüs firmasının ücretsiz servis aracı kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisi önünden kalkan servis araçlarına binip ücretsiz bir şekilde otogara ulaşmak mümkündür. Otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine ulaşmak için otobüs firması aranarak bilgi alınabilir.

Minibüs

Adıyaman minibüsleri şehrin tüm işlek cadde ve sokaklarından geçmektedir. Merkez bölgelerden hareket eden minibüsler ile kolay şekilde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca çevre mahallerden ve diğer ilçelerden hareket eden minibüsler ile de otogara ulaşmak mümkündür.

Taksi

Adıyaman şehir merkezi ve otogar arasındaki mesafe yaklaşık 370 metredir. Adıyaman otogarından şehir merkezi ve ilerisindeki merkezi noktalara hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşıl 1 – 2 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Adıyaman şehir merkezi ve otogar arası indi bindi taksi ücreti 13,70 TL’dir. Taksi yerine yürümeyi tercih edenler için Adıyaman şehir merkezinden otogara yürümek biraz daha zaman alabilir.

Feribot

Adıyaman’a feribot ile ulaşım sağlanabilir. Şanlıurfa Siverek ilçesi ve Adıyaman Gerger ilçesi arasında feribot seferleri düzenlenmektedir. Gerger ilçesinden ise diğer ulaşım araçları ile Adıyaman otogara ulaşılabilir.

Adıyaman Havalimanından Otogara Ulaşım

Adıyaman havalimanından otogara otobüs ile ulaşmak için BAY-TUR taşımacılık otobüsleri kullanılabilir. Adıyaman havalimanı ve otogar arası mesafe 20 kilometredir. Adıyaman havalimanından otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi kullanılabilir. Adıyaman havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 210 TL’dir. Ayrıca havalimanından otogara ulaşan yolcu servisleri de bulunmaktadır.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

120 KM 

Ankara (Aşti) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır