Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
120 km
Yaklaşık Sefer Süresi
2-3s
En Son Satış
3 saat 35 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
230 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Çankırı Hakkında

Çankırı otogarı, şehir merkezine oldukça yakındır. Çankırı otogarı, şehir merkezine yürüme mesafesinde olduğu için Çankırı şehir merkezinden otogara yürümek bir seçenektir. Çankırı şehir merkezinden otogara daha uzak bir konumda bulunuyorsanız ise diğer ulaşım çeşitleri ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Çankırı şehir merkezinden otogara hızlı ve daha kolay ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği mevcuttur. Çankırı şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, otobüs firmasının yolcu servisleri, minibüsler vb. toplu taşıma araçları ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Çankırı şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir.

Belediye Otobüsleri

Çankırı şehir merkezinden otogara belediye otobüsleri ile kolay şekilde ulaşım sağlanabilir. Uluyazı, Kenbağ, Tekçam, Toki, Taşmescit gibi şehrin birçok noktasından otogara ulaşım sağlanabilir. 2, 3, 4, 5, 6 numaralı otobüsler ile şehrin birçok noktasında bulunan duraklardan binebilir ve otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüs hatlarının güzergahları ise şöyledir; 2 numaralı hat Tekçam – Çankırı Otogarı – Eski Hastane – Aksu, 3 numaralı hat Kenbağ – Çankırı Otogarı – Yeni Hastane, 4 numaralı hat Kenbağ – Çankırı Otogarı – Yenice Köy – Yeni Hastane, 5 numaralı hat Uluyazı – Çankırı Otogarı – Taşmescit – Garnizon, 6 numaralı hat TOKİ – Çankırı Otogarı. 

Yolcu Servisi

Çankırı şehir merkezinden otogara ulaşan otobüs firmasının ücretsiz servis aracı kullanılabilir.  Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek şehir merkezindeki bilet satış ofisine giderek servis aracına binebilirsiniz. Yolcu servisleri; Atatürk Bulvarı, İstiklal Caddesi, Esentepe Caddesi ve Yapraklı Bulvarı gibi merkezi noktalardan geçmektedir. 

Minibüs

Çankırı şehir merkezindeki ana duraklardan kalkan minibüsler ile otogara ulaşmak mümkündür. Ankara Caddesi, Refik Saydam Caddesi gibi merkezi caddelerden, çevre mahallelerden ve diğer ilçelerden minibüsler ile otogara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Çankırı şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 1 kilometredir. Çankırı şehir merkezinden otogara taksi ile ulaşmak için merkezdeki taksi duraklarına gidilebilir veya bulunduğunuz konuma taksi çağırabilirsiniz. Çankırı şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 20 TL’dir. Taksi yerine yürümeyi tercih edenler için Çankırı şehir merkezinden otogara yürümek biraz zaman alabilir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

2-3 s Çankırı - Ankara
120 KM 

Ankara Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır