Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
180 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3-4s
En Son Satış
2 saat 46 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
175 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Hatay Hakkında

Hatay Akdeniz bölgesinin doğusunda bulunan bir şehirdir. Hatay doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve kültürel zenginlikleriyle ünlüdür. Hatay, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Hatay otogarı ile şehrin Ekinci mahallesinde yer almaktadır. Hatay otogarı ile Hatay il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Hatay şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Hatay şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Hatay şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 108, 113, 120, 127 numaralı belediye otobüsleri ile Hatay otogarına ulaşmak mümkündür. 

Yolcu Servisi 

Hatay otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Kahramanmaraş, Gaziantep şehirlerinden Hatay iline minibüs seferleri mevcuttur. Bu minibüsler, farklı firma isimlerine sahiptir. Belirtilen illere giden minibüsler, Hatay otogarından hareket etmektedir.

Taksi

Hatay otogarı ile Hatay il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 5 km’dir. Hatay otogarından binilen taksinin Hatay il merkezine ulaşım ücreti 60 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 7 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 10 TL’dir.

Feribot 

Hatay Deniz Otobüsü, Hatay ilinin İskenderun ilçesi ile Kıbrıs arasında yolcu taşımacılığı yapan bir deniz ulaşımı hizmetidir. Hatay Deniz Otobüsü, İskenderun Limanı'ndan hareket ederek, Kıbrıs'ın Girne Limanı veya Gazimağusa Limanı'na seferler düzenlemektedir. Hatay Valiliği Madenli Yat Limanı'ndan yapılan seferler ile Kıbrıs’tan Hatay iline ulaşmak mümkündür. 5-6 saat süren sefer ile Hatay Deniz Otobüsünü kullanarak Kıbrıs ile Hatay arası yolculuk yapmak mümkündür.

Adana Hakkında

Adana otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Adana şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araçlar ile şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana’da şehir içi ulaşım genellikle belediye otobüsleri, özel halk otobüsleri, minibüsler ve taksi ile sağlanır. Ayrıca şehir merkezinden otogara ulaşmak için metro ve yolcu servisleri seçeneği de mevcuttur.

Belediye Otobüsü

Adana şehir merkezinden otogara belediye otobüsü ile ulaşmak isteyenler şehir merkezindeki duraklardan 174, 250 ve 252 otobüs hatlarına binerek merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. 174 numaralı otobüs hattının kalış yeri olan Mehmet Akif Ersoy Mahallesinden otobüse binerek otogara direkt ulaşım sağlayabilirsiniz. 252 numaralı belediye otobüsü ise Balcalı – Şehir Hastanesi – Otogar güzergahında ilerler. Otogardan dönüş yolu olarak ise 250 numaralı otobüs hattına binerek tekrar Adana otogarından Balcalı’ya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro

Adana otogarına en yakın metro istasyonu Vilayet istasyonudur. Vilayet istasyonundan otogara ulaşım yürüyerek 20 dakika sürebilir.  Adana şehir merkezindeki Akıncılar istasyonundan 6 istasyon sonra Vilayet istasyonunda inebilirsiniz. Vilayet istasyonu ve otogar arası mesafe ise yaklaşık 800 metredir.

Yolcu Servisi

Adana şehir merkezinde otobüs firmasının pek çok merkezi noktada bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleri ile otogara ulaşmak mümkündür. Otobüs firması ile iletişime geçerek bulunduğunuz konuma yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine giderek otogara ulaşan ücretsiz yolcu servislerini kullanabilirsiniz.

Minibüs

Adana şehir merkezinden kalkan minibüsler ile otogara ulaşmak mümkünüdür. Otogara ulaşmak için Adana şehir merkezinden veya ilçe merkezlerinden kalkan minibüslere binerek kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana minibüsleri sabah erken saatlerde başlayıp 24.00’e kadar yolculara hizmet verir.

Taksi

Adana şehir merkezi, ilçeler veya çevre mahallerden taksi duraklarına giderek veya taksi çağırarak otogara ulaşabilirsiniz. Adana şehir merkezi ve otogar arasındaki mesafe yaklaşık 10 kilometredir. Adana şehir merkezinden otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 15 – 20 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Adana şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti ise 89 TL’dir.

Adana Şakirpaşa Havalimanından Otogara Ulaşım

Adana Şakirpaşa Havalimanı ile otogar arası mesafe yaklaşık 5 kilometredir. Adana havalimanından otogara ulaşmak için taksi ve halk otobüsleri ile gidebilirsiniz. Adana Şakirpaşa Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 49 TL’dir. Ayrıca 125, 132, 160 veya 407 numaralı otobüslere binerek havaalanından otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

3-4 s Adana - Hatay
180 KM 

Hatay Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır