Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1020 km
Yaklaşık Sefer Süresi
17-19s
En Son Satış
2 saat 49 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
750 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Hatay Hakkında

Hatay Akdeniz bölgesinin doğusunda bulunan bir şehirdir. Hatay doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve kültürel zenginlikleriyle ünlüdür. Hatay, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Hatay otogarı ile şehrin Ekinci mahallesinde yer almaktadır. Hatay otogarı ile Hatay il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Hatay şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Hatay şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Hatay şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 108, 113, 120, 127 numaralı belediye otobüsleri ile Hatay otogarına ulaşmak mümkündür. 

Yolcu Servisi 

Hatay otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Kahramanmaraş, Gaziantep şehirlerinden Hatay iline minibüs seferleri mevcuttur. Bu minibüsler, farklı firma isimlerine sahiptir. Belirtilen illere giden minibüsler, Hatay otogarından hareket etmektedir.

Taksi

Hatay otogarı ile Hatay il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 5 km’dir. Hatay otogarından binilen taksinin Hatay il merkezine ulaşım ücreti 60 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 7 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 10 TL’dir.

Feribot 

Hatay Deniz Otobüsü, Hatay ilinin İskenderun ilçesi ile Kıbrıs arasında yolcu taşımacılığı yapan bir deniz ulaşımı hizmetidir. Hatay Deniz Otobüsü, İskenderun Limanı'ndan hareket ederek, Kıbrıs'ın Girne Limanı veya Gazimağusa Limanı'na seferler düzenlemektedir. Hatay Valiliği Madenli Yat Limanı'ndan yapılan seferler ile Kıbrıs’tan Hatay iline ulaşmak mümkündür. 5-6 saat süren sefer ile Hatay Deniz Otobüsünü kullanarak Kıbrıs ile Hatay arası yolculuk yapmak mümkündür.

Gebze Hakkında

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bulunan Gebze otogarı, Gebze merkezine uzak olmamakla birlikte merkezin biraz dışında konumlanmıştır. Gebze merkezinde yer alan yolcular, Gebze otogarına giderek istediği otobüs firmasının bilet satış ofisinden otobüs bileti alıp şehirler arası yolculuk yapabilir. Pamukkale, Nilüfer Turizm, İstanbul Seyahat, Ulusoy Turizm ve Kamil Koç gibi birçok otobüs firmasının yer aldığı Gebze otogarı, modern görünümlü ve her zaman hareketli bir otogardır. Gebze merkezinden otogara çeşitli ulaşım araçları ile ulaşabilirsiniz.

Gebze merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Gebze otogarına ulaşan belediye otobüsü, minibüs, yolcu servisi, metro vb. toplu taşıma araçlarıyla Gebze otogara ulaşım sağlanabilir. Gebze’ye feribot seyahati ile gelen yolcular ise otogara çeşitli ulaşım araçları ile ulaşabilir. Ayrıca Gebze merkezinden otogara ulaşmak için taksi seçeneğini kullanabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Gebze merkezinden geçen otogar istikametindeki belediye otobüsleri ile kolay şekilde Gebze otogarına ulaşabilirsiniz. 250G, 490, 506, 560 ve 580 numaralı otobüsler ile Gebze merkezinden otogara ulaşmak mümkündür. 580 numaralı otobüs hattına Gebze Müdürlüğü, Mutlukent Polis Merkezi, Fırat Caddesi, Huzurkent Blokları, Gebze Merkez Mezarlığı, Mevlana Parkı, Gebze Atatürk Oratokulu, Çınar Parkı, Gebze Center AVM gibi merkezi duraklardan binerek otogar yakınında inebilirsiniz. 250G, 506 ve 560 numaralı otobüs hatlarına Gebze Center AVM, Anibal Caddesi gibi merkezi caddelerden binerek otogara direkt ulaşabilirsiniz. 490 numaralı otobüs hattı ile Muallimköy – Gebze otogar arası yolculuk yapabilirsiniz.

Metro

Gebze’ye metro ile ulaşım mümkündür. 2023 yılının Mayıs ayında açılacak M1 Darıca Sahil – Gebze OSB metro hattı ile Darıca merkezinden Gebze’ye metro ile ulaşım mümkün olacak. Darıca’dan metro ile Gebze Kent Meydanı’na ulaşabilir ve 250 G, 325, 397, 490 ve 560 numaralı otobüs hatlarına aktarma yaparak otobüs ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Gebze otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Gebze içinde bulunan otobüs firmalarının ofislerinden otogara servis ile yolculuk yapmak mümkündür. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek merkezdeki servis araçlarının kalkış yerini öğrenebilir ve servis ilse otogara doğrudan ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Gebze merkezinden ayrıca diğer bölgelerden minibüs ile Gebze otogarına ulaşmak mümkündür. Harem – Gebze arasında çalışan minibüsler ile aktarmalı olarak Gebze otogarına ulaşılabilir.

Feribot

Gebze’ye Yalova’nın Tavşanlı ilçesinde bulunan feribot iskelesi ile ulaşmak mümkündür. Feribot ile Gebze’de bulunan Eskihisar Feribot İskelesi’ne gidebilir ve 408 numaralı otobüs hattı ile oradan Gebze otogarına doğru ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Gebze merkez ve otogar arası mesafe yaklaşık 3,5 kilometredir. Gebze merkezinden hızlı ve konforlu şekilde otogara taksi ile ulaşmak isteyen yolcular için Gebze merkez ve otogar arası taksi ücreti 49,30 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

17-19 s Gebze - Hatay
1020 KM 

Hatay Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır