Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Şakirpaşa Havalimanı Hakkında

Adana Şakirpaşa Havalimanı, yalnızca Adana’ya değil, çevresinde yer alan Osmaniye ve Mersin gibi şehirlere de yılın her döneminde hizmet verme amaçları taşıyan ve oldukça sık olarak kullanılan özel havalimanlarından biridir. Dilediğiniz gün veya tarih için satın alabileceğiniz Adana uçak bileti seçenekleri sonrasında rahatlıkla havalimanına iniş yapabilir ve buradan dilediğiniz Adana bölgesi veya merkezine, çevre illere ve ilçelere geçiş sağlayabilirsiniz. İç hatlar ve dış hatlar terminallerinin ikisini de sahip olması sayesinde, Adana’dan yurt dışına uçuşlar da gerçekleştirilebilmektedir. 

Adana Şakirpaşa Havalimanı Nerede?

Şakirpaşa Havalimanı, Adana’nın en bilinen ve en büyükleri arasında yer alan ilçelerinden biri olan Seyhan sınırları içerisinde yer almaktadır. Hem hava trafiğinin, hem de otobüsler, servisler ve taksiler aracılığıyla kara yollarının rahat bir biçimde işlemesini sürdürebilecek özel bir noktada konuşlandırılmıştır. Adana merkezine toplamda 8 kilometre gibi kısa bir mesafe aracılığıyla kurulmuş olan havalimanına, Adana’dan da, çevre illerden de ulaşım oldukça kolay olarak öne çıkmaktadır. 

Adana Şakirpaşa Havalimanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Karayolunu değerlendirerek, Adana’dan da, Osmaniye veya Mersin gibi çevre illerden de Şakirpaşa havalimanına rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Taksi ve kişisel araç seçeneklerinin yanında, Adana merkezinden ŞAkirpaşa Havalimanı’na geçiş sağlamak için belediye tarafından kurulmuş olan özel otobüs hatlarını kullanabilir, dolmuşları tercih edebilir veya HAVAŞ servisleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Adana Şakirpaşa Havalimanının Özellikleri Nelerdir?

Merkeze yakın olan ve pratik yapısıyla öne çıkmayı başaran Şakirpaşa Havalimanı, yalnızca Adana’nın değil, tüm Akdeniz Bölgesi ve bağlantılı bir nokta olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesi için önem taşıyan bir seyahat noktasıdır. Yurt içi ve yurt dışı uçuşların rahatlıkla gerçekleştirilebildiği önemli bir merkez olma özelliğine sahip olan havalimanı, 729 m2 genişliğinde bir iç hat ile 7031 m2 genişliğinde ise bir dış hat terminaline sahiptir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı’na Hangi Şirketler Uçuyor?

Adana uçak bileti satın alarak Ankara, İzmir ve İstanbul gibi şehirler başta olmak üzere yurt içinden veya yurt dışından seyahat etmek mümkün olmaktadır. Adana Şakirpaşa Havalimanı’na ve buradan da dilediğiniz noktaya ulaşmak için Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Onur Air veya Pegasus Havayolları’nı değerlendirebilirsiniz.

Şakirpaşa Havalimanı Havalimanı Konumu

Şakirpaşa Havalimanı Uçak Firmaları

AJet
SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır