Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

 Korean Air  Korean Air Hakkında


Korean Air, Güney Kore'nin ulusal bayrak taşıyıcısı ve dünyanın en büyük havayolu şirketlerinden biridir. 1969 yılında kurulan Korean Air, yıllar içinde büyüyerek geniş bir uluslararası ağa ve saygın bir itibara sahip olmuştur. Havayolu, Kore Hava Kuvvetleri'nin eski pilotları tarafından kurulmuş olup, kaliteli hizmet ve güvenliği ön planda tutan bir anlayışla faaliyet göstermektedir.

Korean Air, merkezi Güney Kore'nin başkenti Seul'de bulunan Incheon Uluslararası Havalimanı'ndan operasyonlarını yürütmektedir. Şirketin geniş bir filosu vardır ve Airbus ve Boeing gibi dünyanın önde gelen uçak üreticilerinin modern ve teknolojik olarak gelişmiş uçaklarına sahiptir. Yolcularına konforlu seyahat deneyimi sunmak için sürekli olarak filosunu yenilemekte ve güncellemeler yapmaktadır.

Korean Air, 120'den fazla uluslararası destinasyona uçuşlar düzenlemektedir. Şirket, Asya, Avrupa, Amerika, Okyanusya ve Orta Doğu gibi farklı bölgelere hizmet vermektedir. Yolcularına geniş bir uçuş ağı sunarak, dünyanın farklı noktalarına kolay ve rahat bir şekilde seyahat etme imkanı sağlamaktadır.


Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır