Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

 Popüler Tokyo varışlı uçak biletleri

 Popüler Tokyo kalkışlı uçak biletleri

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Havalimanından Tokyo Şehir Merkezine Ulaşım

Tokyo'nun Haneda Havalimanı, Japonya'nın başkenti Tokyo'nun ana havalimanlarından biridir ve Tokyo Uluslararası Havalimanı olarak da bilinir. Tokyo'nun merkezine sadece yaklaşık 14 kilometre uzaklıkta yer alması nedeniyle, şehir içi ulaşımda son derece uygun bir seçenektir. Haneda Havalimanı, Japonya'nın en yoğun havalimanlarından biridir ve uluslararası ve iç hat uçuşlarını destekler. Yolcular, Asya, Avrupa, Amerika ve diğer birçok ülke arasında düzenlenen uluslararası uçuşlara buradan kolayca erişebilirler. Aynı zamanda iç hatlar için de birçok destinasyona uçuşlar düzenlenmektedir.

Havalimanında birçok restoran, kafe, duty-free mağazaları, hediyelik eşya dükkanları ve diğer alışveriş olanakları bulunmaktadır. Ayrıca, seyahat edenlerin kullanabileceği bekleme salonları, bagaj depolama hizmetleri, para değişim ofisleri, postane ve turizm danışma merkezi gibi bir dizi hizmet sunulmaktadır. Haneda Havalimanı, yolcuların ve ziyaretçilerin konforlu bir şekilde seyahat etmelerini sağlamak için bir dizi ulaşım seçeneği sunmaktadır. Tokyo'nun merkezine ve diğer bölgelere tren, metro, otobüs ve taksi gibi farklı ulaşım seçenekleri mevcuttur. 

Tokyo

Tokyo, Japonya'nın başkenti ve en büyük şehridir. Dünya genelinde en yoğun nüfusa sahip olan şehirlerden biridir ve büyüklük açısından da dünyanın en büyük metropol bölgelerinden biridir. Tokyo, modern teknolojisi, zengin kültürel mirası, gelişmiş ekonomisi ve heyecan verici yaşam tarzıyla ünlüdür. Tokyo, dünya genelinde finans, ticaret, moda, eğlence, kültür ve teknoloji alanlarında önemli bir merkez olarak kabul edilir. Şehir, yüksek gökdelenlerin, neon ışıklarının, yoğun caddelerin ve modern mimarinin yanı sıra geleneksel tapınakları, bahçeleri ve festival kutlamaları gibi zengin kültürel öğeleri de barındırır. Japonya'nın geleneksel ve çağdaş kültürlerinin bir harmanını sunar.

Tokyo, dünya çapında ünlü moda, alışveriş ve trendlerin belirlendiği bir merkezdir. Ginza, Omotesando, Harajuku ve Shibuya gibi bölgeler, lüks mağazaları, butikleri, marka mağazaları ve yerel tasarımcıların atölyeleri gibi birçok alışveriş fırsatı sunar. Ayrıca elektronik, manga ve anime ürünleri gibi benzersiz Japon ürünlerini keşfedebileceğiniz popüler bölgeler de bulunmaktadır. Tokyo aynı zamanda zengin bir kültürel mirasa sahiptir. Şehirdeki tapınaklar, şinto kutsal alanları, saraylar ve müzeler, Japon tarihine, sanatına ve geleneklerine dair önemli bir görüntü sunar. Meiji Tapınağı, Senso-ji Tapınağı, Tokyo Ulusal Müzesi ve Tokyo Sanat Müzesi gibi önemli turistik yerler, ziyaretçilere Japonya'nın zengin kültürel dokusunu keşfetme fırsatı sunar. 

Metro

Haneda havalimanının hemen dışında bulunan metro ile Tokyo il merkezine ulaşabilirsiniz. Haneda havalimanının çıkışında metro kalkış yeri mevcuttur. Havalimanı yakını konumlardan binilebilen metro Keikyū Airport Line olarak adlandırılmıştır. Havalimanının danışma bölümüne ulaşarak Haneda havalimanından şehir merkezine ulaşım için hangi metronun kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Haneda havalimanından, Tokyo şehir merkezine ulaşım sağlayabilen bazı otobüs firmalarının kendine ait servis hizmeti ile havalimanından şehir merkezine gitmek mümkündür. Havayolu firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen havayolu firmasının havalimanındaki danışma merkezine ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir.  Haneda havalimanı ve Tokyo şehir merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 18,5 km’dir. Haneda havalimanı yakınından binilen taksinin Tokyo şehir merkezine ulaşım ücreti 7,950.00 ¥’dır. Havalimanı ve şehir merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 22 dakika sürmektedir. 

Araç Kiralama

Haneda havalimanından Tokyo şehir merkezine mesafe fazla olduğundan, araç kiralayarak şehir merkezine ulaşım sağlamak uygun bir seçenek olabilir. Online ya da yüz yüze şekilde gerçekleştirebileceğiniz kiralama işleminin ardından, size tahsis edilen araba ile Haneda havalimanından Tokyo şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sefer Bilgisi

49 saat 3  İstanbul - Tokyo
 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır