Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

 Popüler Kahramanmaraş varışlı uçak biletleri

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Havalimanından Kahramanmaraş Şehir Merkezine Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı Kahramanmaraş iline bağlı olan ve Kahramanmaraş il merkezine yaklaşık 6,8 km mesafede bulunan bir havalimanıdır. Kahramanmaraş şehir merkezine gitmek üzere Kahramanmaraş Havalimanından ayrılacak olan yolcuların değerlendirebileceği birden fazla ulaşım seçeneği bulunur. Kahramanmaraş Havalimanı ile Kahramanmaraş şehir merkezi arasındaki mesafe fazla değildir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma araçları, taksi ya da şahsi araçlarıyla şehir merkezine kısa sürede ulaşmaları mümkündür. 

Belediye Otobüsü

Kahramanmaraş Havalimanına ulaşım sağlayan yolcuların havalimanından hareket eden toplu taşıma araçlarını kullanarak Kahramanmaraş il merkezindeki birçok yere ulaşım sağlamaları mümkündür. İl merkeziyle havalimanı arasındaki mesafe az olduğu için yolcuların kolaylıkla il merkezinden havalimanına ya da havalimanından il merkezine vardıkları söylenebilir. Havalimanından hareket eden belediye otobüslerini kullanarak il merkezine gidecek olan yolcular havalimanından hareket eden ve havalimanı otobüsü olarak adlandırılan belediye otobüslerini kullanabilirler. 43, 44, 30,29 ve 18 hat numaralı belediye otobüsleriyle de havalimanından il merkezindeki birçok noktaya kısa sürede varmak mümkündür.

Yolcu Servisi  

Kahramanmaraş Havalimanında havalimanına ulaşım sağlayan yolcular için hazır bekleyen ve servis kalkış noktasından hareket eden yolcu servisleri aracılığıyla il merkezine ulaşım sağlanabilir. Yolcuların havalimanına ulaşım sağlamadan önce hangi servisi kullanacaklarına karar vermeleri ve havalimanına ulaşım sağlayacakları saate göre hazırlık yapmaları gerekir. Zira yolcu servislerinin tümü uçakların hareket saatlerine bağlı olarak havalimanında hazır olur. Yolcu servisleri tamamen dolana kadar havalimanından hareket etmediği için yolcu servisi kullanacak olan yolcuların bekleme süreleri biraz uzayabilir. Ancak az maliyetli olması dolayısıyla birçok yolcunun servis kullandığını söylemek mümkündür.

Minibüs

Kahramanmaraş Havalimanıyla Kahramanmaraş il merkezi arasında hizmet veren bir minibüs olmasa da Kahramanmaraş il merkezine ulaşım sağladıktan sonra Kahramanmaraş'a bağlı herhangi bir ilçeye ulaşım sağlayacak olan yolcuların minibüs kullanmaları gerekir. Bu nedenle havalimanından yola çıkan ve ilçe merkezlerine gidecek olan yolcuların aktarma aşamasında minibüs kullanmaları gerektiği söylenebilir. Kahramanmaraş il merkezindeki minibüs durağına ulaşım sağlayan yolcular minibüs durağından ilçe minibüsleri aracılığıyla Kahramanmaraş'a bağlı tüm ilçelere gidebilirler.

Taksi

Kahramanmaraş şehir merkeziyle Kahramanmaraş Havalimanı arasında yaklaşık 6,8 km mesafe bulunduğundan Kahramanmaraş Havalimanından taksi tutarak Kahramanmaraş şehir merkezine ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi 10 dakikadır. Kahramanmaraş Havalimanından taksi tutarak Kahramanmaraş şehir merkezine ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 55 TL’dir.

Araç Kiralama

Kahramanmaraş Havalimanından aktarma yapmaya gerek kalmadan kısa süre içerisinde il merkezine ulaşım sağlamak için en mantıklı seçeneklerden biri de havalimanından araç kiralamaktır. Araç kiralayacak olan yolcular araç kiralama şirketlerinin web sitesi üzerinden ya da bu sitelerdeki telefon numarası üzerinden yetkililerle iletişime geçebilirler. Araç kiralama ücretleri tamamıyla seçilecek olan aracın modeline bağlıdır. Tüm araçlar için aynı fiyat geçerli olmadığından yolcuların önce araç kiralama ücretlerine göz atmaları, daha sonra bütçelerine uygun olan araç modelini tercih ederek araç kiralamaları gerekir.

Havalimanından Otogara Ulaşım  

Kahramanmaraş Havalimanı ile Kahramanmaraş Otogarı arasında yaklaşık 7,4 km mesafe bulunur. Kahramanmaraş Havalimanından yola çıkarak Kahramanmaraş Otogarına ulaşım sağlayacak olan yolcuların tahmini varış süreleri 10 dakikadır. Kahramanmaraş Havalimanından otogara gidecek olan yolcular yolcu servisi ve taksi gibi ulaşım seçeneklerini değerlendirebilirler. Havalimanından yola çıkarak otogara direkt ulaşım sağlayan bir toplu taşıma aracı olmadığı için havalimanından otogara gidecek olan yolcuların aktarma yapmaları gerekir. Havalimanından il merkezine ulaşım sağlayan yolcular il merkezinden otogara giden toplu taşıma araçlarına aktarma yapabilirler.

Sefer Bilgisi

 

Kahramanmaraş Seferli Uçak Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır