Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Harakani Havalimanı Hakkında

Kars Harakani Havalimanı, ülkemizin doğu noktalarında yer alan Kars, Ardahan ve Erzurum’u içeren bölgeye uçakla ulaşmanız sonucunda varış noktanız olma özelliğini taşıyan özel bir havalimanı olarak öne çıkmaktadır. Kars Harakani Havalimanı’na, senenin her günü aynı rahatlıkla erişebilmek için satın alabileceğiniz Kars uçak bileti sayesinde yalnızca birkaç saat içerisinde Kars’a ulaşmanız mümkün olmaktadır. 

Kars Harakani Havalimanı Nerededir?

Kars Harakani Havalimanı, Kars şehir sınırları içerisinde yer almaktadır ve toplamda şehir merkezine 6 kilometre gibi kısa bir mesafe içerisinde konuşlandırılmış bir noktadır. Karacaören Köyü sınırları içerisinde yer alan havalimanı, 2015 yılında bu isimle anılmaya başlamıştır.

Kars Harakani Havalimanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Havaalanının şehir merkezine ve diğer yerleşke bölgelerine olan yakınlığı sayesinde, kara yoluyla hava yolundan merkeze veya tam tersi olarak merkezden havaalanına ulaşım son derece kolay ve pürüzsüz bir biçimde gerçekleştirilebilmektedir. Ardahan ve Artvin gibi şehirlere olan yakınlığı sayesinde de değerlendirilen Kars Havalimanı’na bu şehirlerden de, şehir merkezinden de kişisel araçlarla sık sık ulaşım sağlanmaktadır. Otobüsleri kullanarak doğrudan KArs merkezine ulaşabilir ve bütçe dostu olması sayesinde toplu taşımayı rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Kars Harakani Havalimanının Özellikleri Nelerdir?

Türkiye’nin doğu yakasında yer alan şehirlere ulaşımın sağlanmasını sağlayan Kars Havalimanı, 20 Mart 2015 tarihinde Kars Harakani Havalimanı ismini almıştır. Yeni yapılmış olan terminaliyle birlikte, Doğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer alan en büyük yolcu terminaline sahip olan hava limanı olma özelliğini de edinmeyi başarmıştır. Devamlı olarak gelişmesi sayesinde, sürekli yolcu kapasitesi artırılmasını da sağlamış havalimanları arasında yer almaktadır. 

Kars Harakani Havalimanına Hangi Şirketler Uçuyor?

Kars uçak bileti satın alarak Kars Harakani Havalimanı’nın iç hatlar terminalini kullanabilirsiniz. Senenin dilediğiniz döneminde rahatlıkla satın alabileceğiniz biletler sayesinde yalnızca Kars’a değil, Artvin ve Ardahan gibi komşu şehirlere de yakın olan havalimanına konforla ulaşmayı başarabilirsiniz. Günümüzde, Kars Harakani Havalimanı’na doğrudan ve aktarmalı uçuşlar sağlayan farklı firmalar bulunmaktadır. Tarih ve bütçe planlamalarınıza göre SunExpress, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus Havayolları firmalarından sizler için en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Harakani Havalimanı Havalimanı Konumu

Harakani Havalimanı Uçak Firmaları

Anadolu Jet
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır