Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Ahmed-i Hani Havalimanı Hakkında

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı, Ağrı’da yer almaktadır. Ağrı’ya karayolu ile ulaşım sağlayabileceğiniz gibi Ağrı uçak bileti alarak da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Havayolu ulaşımı tercihi ile daha hızlı bir şekilde varış sağlayabilirsiniz. Ağrı’da yer almakta olan havalimanına varış yaptıktan sonra, şehir merkezine ulaşabilmeniz için birçok ulaşım aracı mevcuttur.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Nerede?

1997 senesinde kurulmuş olan havalimanı, Ağrı’nın şehir merkezine yaklaşık olarak 9 km mesafede yer almaktadır. Şehir merkezine yakın olması sebebi ile Ağrı halkının ve Ağrı iline ulaşmak isteyen diğer yolcuların sıkılıkla tercih etmekte olduğu bir havalimanıdır. Şehre varış yapan yolcuların şehir merkezine ulaşımı yaklaşık on beş, yirmi dakika sürmektedir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı’na Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Şehrin neredeyse her bölgesinden havalimanına ulaşım imkanı sağlamakta olan otobüsler bulunmaktadır. Ayrıca, şehir merkezinden havalimanına ulaşım hizmeti vermekte olan havalimanı servisleri de bulunmaktadır. Malazgirt, Doğubayazıt, Kütüphane, Belediye İş Merkezi, Eski Otogar, Yeni Otogar ve Saat kulesi duraklarından havalimanına ulaşım sağlamakta olan otobüslere binebilirsiniz. Yedi yirmi dört ulaşım hizmeti sağlayan taksileri de kullanmayı tercih ederek havalimanına ulaşım sağlayabileceğiniz gibi özel aracınızla ya da araç kiralama seçeneğini tercih ederek ulaşım sağlamanız mümkündür.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanının Özellikleri Nelerdir?

Yılda ortalama üç yüz binden fazla yolcuya ev sahipliği yapmakta olan havalimanı içerisinde, yüz araç kapasitesine sahip bir otopark yer almaktadır. Bu sayede, aynı anda birçok misafire ev sahipliği yapabilmektedir. Bunun haricinde kafeterya, dinlenme salonları, atmler ve araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. Ayrıca, içerisinde yer almakta olan VIP salonları ile de müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanına Hangi Şirketler Uçuyor?

Ağrı uçak bileti alarak sağlamış olduğunuz yolculukta uçuşunuz için tercih edebileceğiniz bazı firmalar bulunmaktadır. Anadolu Jet ve Türk Hava Yolları seçenekleri ile konforlu bir yolculuk hizmeti sunulmaktadır. Havalimanına, Ankara, İzmir, Trabzon, Antalya, Adana, Gaziantep ve Bodrum illerinde yer alan havalimanlarını kullanarak direkt olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Farklı illerden ulaşım sağlamak isteyen yolcuların, uçuşları için bilet temin ederken aktarmalı ya da direkt uçuş olup olmadığını kontrol etmesi gerekmektedir.

Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Konumu

Ahmed-i Hani Havalimanı Uçak Firmaları

AJet
SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır