Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
360 km
Yaklaşık Sefer Süresi
6-7s
En Son Satış
3 saat 12 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
300 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Tarsus Hakkında

Tarsus, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Mersin iline bağlı bir ilçedir. Mersin ilinin en doğusunda yer alan bu ilçeye gitme imkanınız olursa, ilçe sınırları içerisinde gitmek istediğiniz çeşitli lokasyonlar için pek çok ulaşım alternatifi bulunmaktadır.

Tarsus otogarı, ilçe merkezine çok uzak mesafede değildir. Adana bulvarı üzerinden yapacağınız 3,5 kilometrelik yürüyüş ile Tarsus otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu yürüyüş ortalama olarak 44 dakika sürecektir. Tarsus otogarına gidebilmek için daha hızlı ulaşım seçenekleri de bulunmaktadır.

Belediye otobüsü ya da minibüs gibi toplu taşıma alternatifleri aracılığı ile oldukça pratik bir şekilde ilçe otogarına gidebilirsiniz. Bu toplu taşıma vasıtalarının ücretleri de oldukça bütçe dostu olduğundan, sıkça tercih edilen ulaşım araçlarıdır.

Tarsus ilçe merkezinde bulunduğunuz lokasyona taksi isteyerek de Tarsus otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi, diğer ulaşım alternatiflerine kıyasla daha pahalı görünse de, hızlı ve konforlu olması nedeniyle avantajlıdır.

Otobüs firmalarının kendi yolcuları için verdiği ücretsiz yolcu servisi hizmetinden yararlanarak da Tarsus otogarına zahmetsiz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Tarsus ilçesi içerisinde belediye otobüslerini tercih ederek istediğiniz her noktaya kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye otobüsleri, gün içerisinde düzenli seferler ve çeşitli güzergahlar ile hizmet sağlamaktadır. 217 numaralı belediye otobüs hattını kullanarak 73 durak içerisinden dilediğiniz konuma gidebilirsiniz.

Yolcu Servisi

Ücretsiz yolcu servislerinden yararlanarak zahmetsiz bir şekilde Tarsus otogarına geçiş yapabilmeniz mümkündür. Her yarım saatte bir, gece yarısına dek hizmet veren bu yolcu servisleri, oldukça avantajlı ulaşım araçlarıdır. 

Minibüs

Tarsus ilçesi içerisinde minibüsler aracılığı ile pek çok lokasyona ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler aracılığı ile ilçeler arası yolculuk da yapabilirsiniz. Minibüslerin güzergahlarını ve hareket saatlerini öğrenmek için; 0324 624 90 83 numaralı telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Tarsus ilçe merkezi ile Tarsus otogarı arasındaki mesafe 3,5 kilometredir. Bu mesafeyi taksi ile oldukça hızlı bir şekilde katederek Tarsus otogarına ulaşabilirsiniz. Taksi aracılığı ile ortalama 5 dakika içerisinde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 3,5 kilometrelik mesafe için ödeyeceğiniz ücret ise ortalama olarak 50,90 TL’dir.

Feribot

Tarsus ilçesi içerisinde çeşitli noktalara gidebileceğiniz feribot seferleri bulunmaktadır.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

6-7 s Tarsus - Ankara
360 KM 
SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır