Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
60 km
Yaklaşık Sefer Süresi
1-2s
En Son Satış
1 saat 24 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
135 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Kırıkkale Hakkında

Kırıkkale otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi'nde Orta Kızılırmak Bölümü'nde bulunan Kırıkkale ilinde yer alır. Çalılıöz mahallesinde bulunan merkezdeki Kırıkkale otogarına pek çok yerden ulaşım oldukça kolaydır. Kırıkkale’nin vazgeçilmez yemeklerinden olan Un Tarhanası, Sızgıt, Pelte, Kömbe, Katmer, Keskin tava, Sarığı burma, Haside meşhur yemeklerindendir. Demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Demiryolu ile ulaşmak isteyen biri Ankara garından Kırıkkale garına gün içerisinde 2 ke sefer düzenleyen trenler ile mümkündür. Karayolu için ise özel araç ve otobüs seçenekleriyle ulaşım sağlanır. Otobüsle seyahat etmek isteyen biri ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmalarından yararlanabilir. Ayrıca, bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Kırıkkale otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Kırıkkale otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Aktarmasız yolculukların haricinde aktarmalı yolculuklarla da ulaşım gerçekleştirilir. Bunun için çevre illerden Kırıkkale iline ulaşım sağlayan otobüsler bulunmaktadır. Otogara ulaşan birinin şehir merkezine gelmesi için çok uzun yollar kat etmesi gerekmez. Çünkü Kırıkkale otogar ile Kırıkkale şehir merkezi arası sadece 4,4 km’dir.

Belediye Otobüsü

Kırıkkale otogarı, Kırıkkale şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Aktarmalı ve dolaşan güzergahlar ile çarşıya giden otobüsler yardımıyla otogara ulaşım sağlanır.  Ancak ulaşım için daha çok taksi tercih edilir. Otogardan şehir merkezine gelmek isteyen biri otogardaki danışma birimlerinden otobüs saat ve hatlarını öğrenebilir.

Yolcu Servisi

Kırıkkale otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının özel yolcu servis hizmeti bulunabilir. 

Minibüs

Otogardan indikten sonra çarşıya giden minibüsler ve Çalılıöz mahallesine ulaşım sağlayan minibüsler bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşıldıktan sonra şehirde farklı bir yere ulaşım sağlanması için merkezde bulunan çarşı durağından ulaşım kolayca gerçekleştirilir. Minibüslerin hareket saatleri hafta içi 6.30 ile 20.00 arasındadır.

Taksi

Kırıkkale otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Bu sebeple otogar ile Kırıkkale şehir merkezi arası 4,4 km’dir. Kırıkkale şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 6-10 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 54,00 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

1-2 s Kırıkkale - Ankara
60 KM 
SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır