Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
420 km
Yaklaşık Sefer Süresi
7-8s
En Son Satış
0 saat 34 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
499 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Sivas Hakkında

Sivas otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan Sivas ilinde yer alır. Tarihi ve kültürel yansımaları ile şehrin turistik yapısı oldukça rövanştadır. Ek olarak yöresel lezzetleri sebebiyle de ziyaret edilen iller arasında yer alır. Şehre ulaşım için ise pek çok seçenek vardır. Bunlar; havayolu, demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Yerelde hizmet veren pek çok otobüs firmalarıyla da rahatlıkla ulaşımın sağlanması mümkündür. Bunun için Sivas otobüs bileti alınması yeterlidir. Sivas otogarına gelen biri ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilmek için toplu taşıma araçlarından yararlanabilir. Sivas otogarı ile Sivas şehir merkezi arası 2,5 km’dir.

Belediye Otobüsü

Şehir içerisinde otogar ile ilçeler arasında sefer düzenleyen herhangi bir belediye otobüs hattı yoktur. Ancak, Sivas şehir merkezinden otogara ulaşım sağlamak için belediye otobüsü seçeneği de toplu taşıma hizmetleri arasında yer alır. Yumurtatepe ve Tuzlugöl otobüsleri Sivas şehir merkezinden Sivas otogarına ulaşım sağlar.

Minibüs

Sivas şehir merkezinden Sivas otogarına ulaşım için toplu taşıma hizmetleri arasında minibüs hizmetleri de bulunmaktadır. Minibüs hizmetleri otobüs hizmetlerine ek olarak düzenlenmiştir. Şehir otogarına ulaşıldığında minibüslerin güzergahları ve saatleri otogardaki danışma birimlerinden öğrenilebilir. Ayrıca, Sivas iline bağlı ilçelere de ulaşım minibüsler aracılığıyla sağlanır.

Taksi

Sivas Otogarından Sivas şehir merkezine ulaşım için ticari taksilerin kullanılması da tercihler arasında yer alır. Sivas otogarı ile Sivas şehir merkezi arası 2,5 km’dir. Sivas şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 3-5 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 35,00 TL’dir.

Sivas Nuri Demirdağ Havalimanından Otogara Ulaşım 

Sivas Nuri Demirdağ Havalimanı ile Sivas il merkezi arası 22,4 km’dir. Yaklaşık olarak 25 dakika süren bu yolculuk için servis imkanı bulunur. Sivas şehir merkezi için Havaş otobüsleri, belediye otobüsleri ve taksi ile Sivas Nuri Demirdağ Havalimanı’ndan ulaşım sağlanır. En çok tercih edilen Havaş servisinin Sivas iline bağlı olan ilçelere aktarması bulunmamaktadır. Bunun için şehir merkezinden Sivas otogarına ulaşılarak aktarmalı yolculuk gerekmektedir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır