Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
600 km
Yaklaşık Sefer Süresi
10-12s
En Son Satış
1 saat 57 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
600 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Konya Hakkında

Konya, Türkiye'nin Orta Anadolu bölgesinde yer alan bir ilimizdir. İlin merkezi Konya şehridir ve Türkiye'nin en büyük yüz ölçüme sahip ilidir. Tarihi, kültürel, doğal ve ekonomik açıdan zengin bir bölgedir. Konya'nın tarihi, M.Ö. 3000'lere kadar uzanmaktadır. İldeki tarihi eserler arasında Mevlâna Müzesi, Alaaddin Camii, Karatay Medresesi, İnce Minareli Medrese ve Selimiye Camii gibi yapılar bulunmaktadır. Konya otogarı ile şehrin Yazır mahallesinde yer almaktadır. Konya otogarı ile Konya il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 12,5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Konya şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Konya şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Konya şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 102-A, 6-A, 8-A, 11-C, 84-B numaralı belediye otobüsleri ile Konya otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Tramvay 

Konya il merkezinden Konya otogarına ulaşmak için 150B numaralı tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

Konya otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Konya Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Konya şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Konya'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Konya otogarı ile Konya il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 12,5 km’dir. Konya otogarından binilen taksinin Konya il merkezine ulaşım ücreti 135 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 17 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 11 TL’dir.

Marmaris Hakkında

Marmaris, Türkiye’nin Ege Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Muğla iline bağlı 13 ilçeden birisidir. Marmaris ilçesini ziyaret etme fırsatı bulursanız, bu ilçede çeşitli lokasyonlara gidebilmek için pek çok ulaşım alternatifi bulunmaktadır.

Marmaris otogarı, ilçe merkezine yakın mesafede yer almaktadır. Ulusal Egemenlik caddesi ve D400 yolu üzerinden 1,5 kilometrelik bir yürüyüş sonrası otogara ulaşım sağlamak mümkündür. Bu yürüyüş ortalama olarak 20 dakikanızı alacaktır. Ancak; otogara gitmenin daha hızlı yolları da mevcuttur.

Belediye otobüsü ya da minibüs gibi toplu taşıma alternatifleri ile kolay bir şekilde ilçe otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu toplu taşıma alternatiflerinin ücretleri de ekonomik olduğu için ilçe içerisinde sıkça tercih edilen alternatiflerdir.

Marmaris ilçe merkezinde bulunduğunuz konuma taksi çağırabilir, taksi aracılığı ile hızla Marmaris otogarına geçiş yapabilirsiniz. Tüm bu ulaşım seçeneklerinin dışında, otobüs firmalarının kendi müşterileri için sağladığı ücretsiz yolcu servisi hizmetinden yararlanabilir, kolay bir şekilde otogara geçiş yapabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Belediye otobüsleri aracılığı ile Marmara ilçesi içerisinde isterseniz otogara, isterseniz ilçe içerisinde herhangi bir konuma kolay bir şekilde gidebilirsiniz. 1-1, 1-43, 1-47, 48-5 ve 48-11 numaralı belediye otobüs hatları ile Marmaris ilçesi içerisinde dilediğiniz konuma kolayca gidebilirsiniz.

Yolcu Servisi

Otobüs firmalarının pek çoğu tarafından verilen yolcu servisi hizmeti, ücretsiz bir hizmettir. Bu hizmetten yararlanarak otogara kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Fakat; yolcu servisi hizmetini tüm otobüs firmaları sağlamamaktadır. Bu sebeple, otobüsünüzün hareket saatinden önce, müşterisi olduğunuz otobüs firması ile görüşerek yolcu servisi hizmeti verip vermediklerini öğrenebilirsiniz.

Minibüs

Minibüsler aracılığı ile Marmaris otogarına pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüslerin, Marmaris otogarına düzenli seferleri bulunmaktadır. S.S. 54 numaralı KOOP minibüsler aracılığı ile komşu ilçelere ve Muğla il merkezine de gidebilirsiniz.

Taksi

Marmaris otogarı, Marmaris ilçe merkezine 1,6 kilometre mesafede yer almaktadır. 1,6 kilometrelik bu mesafeyi taksi ile oldukça hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Bu mesafeyi taksi ile ortalama 2 dakika içerisinde gidebilirsiniz. 1,6 kilometrelik mesafe için ödeyeceğiniz taksi ücreti ise ortalama olarak 30,00 TL tutarındadır. 

Feribot

Marmaris ilçesi içerisinde çeşitli noktalara gidilebilen feribot seferleri bulunmaktadır. 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır