Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
0 saat 41 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
450 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Şanlıurfa Hakkında

Şanlıurfa, Türkiye'nin güneydoğusunda yer alan bir şehirdir. Şehir, Mezopotamya'nın en eski yerleşim yerlerinden biri olarak kabul edilir ve tarihi ve kültürel açıdan oldukça zengindir. Şanlıurfa'nın doğal güzellikleri de oldukça ünlüdür. Şehir, Fırat Nehri'nin doğusunda yer alır. Ziyaretçiler, şehrin tarihi yerlerini ziyaret etmek, doğal güzellikleri keşfetmek ve yöresel lezzetleri tatmak için Şanlıurfa'ya gelmektedirler.

Şanlıurfa otogarı şehrin Esentepe mahallesinde yer almaktadır. Şanlıurfa otogarı ile Şanlıurfa il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Şanlıurfa şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Şanlıurfa şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Şanlıurfa şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsler 62, 64, 74, 76B, KARAKÖPRÜ, KARAKÖPRÜ 35 otobüsleridir. Şehrin belediyesine ulaşarak Şanlıurfa otogarından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün, hangi konumdan kalkacağını ve kalkış saatini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Şanlıurfa otogarından, Şanlıurfa şehrine ulaşım sağlaya şehirler arası otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Şanlıurfa şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Şanlıurfa Otogarı) giden minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanmaktadır. Şanlıurfa şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Şanlıurfa otogarından şehir merkezine giden minibüs hatları numaralandırılmamıştır. Şanlıurfa'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Şanlıurfa otogarı ile Şanlıurfa il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 km’dir. Şanlıurfa otogarından binilen taksinin Şanlıurfa il merkezine ulaşım ücreti 70 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 8 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 11 TL’dir.

Malatya Hakkında

Malatya otogarı (MAŞTİ), Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde şehrin önemli noktalarından biri olan Ankara Caddesi üzerinde konumlanmıştır. Malatya otogarına şehir merkezinden ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneklerini kullanarak kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Malatya şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, trambüs, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara ulaşmak mümkündür. Ayrıca Malatya şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Malatya iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Malatya şehir merkezinden kalkan veya merkezi noktalardan geçen ve otogar yönüne giden otobüs hatlarına binerek merkezden otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 152, 2A, 2D, 2E, 13B, 21A, 21B numaralı otobüs hatlarına Merkez Durak Soykan Parkı, İnönü Caddesi, MYO Önü, Y. Devlet Hastanesi Önü, Yaşam Merkezi Önü, Taner Kız Öğrenci Yurdu, Sanayi Kavşağı gibi merkezi yerlerden binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca 2C Turgut Özal Üniversitesi Kampüsü – Sevgi Evleri – MAŞTİ,  otobüs hattına binerek otogara kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Trambüs

Malatya şehir merkezinde MAŞTİ otogar ile İnönü Üniversitesi arası ulaşım hizmeti sunan trambüs bulunmaktadır. Size en yakın trambüs durağından 81 numaralı trambüs hattına binerek otogara kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Malatya otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek otobüs firmasının merkezdeki yazıhanesine gidebilir ve oradan kalkan servis aracı ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Sabah erken saatlerde hareket edip gün boyu şehir içi ulaşımı sağlayan minibüs seçeneği ile şehir merkezinden, ilçelerinden ve çevre mahallerden pratik şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi alanlarını dolaşan minibüslere birçok merkezi noktadan binmek mümkündür.

Taksi

Malatya otogarı şehir merkezine yaklaşık 7 kilometre uzaklıktadır. Malatya şehir merkezinden hızlı ve konforlu şekilde otogara ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 10 – 15 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Malatya şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 80 TL’dir.

Malatya Havalimanından Otogara Ulaşım

Malatya Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 20 kilometredir. Malatya Havalimanı ve otogar arası HAVAŞ servis otobüsü bulunmadığı için Malatya Belediyesi tarafından işletilen Malatya Meydan Turizm servis araçlarıyla havalimanından otogara ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca havalimanından araç kiralayarak veya taksi seçeneği kullanılarak otogara ulaşmak mümkündür. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 210 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

4-5 s Malatya - Şanlıurfa
240 KM 

Şanlıurfa Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır