Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
180 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3-4s
En Son Satış
1 saat 26 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
400 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Şanlıurfa Hakkında

Şanlıurfa, Türkiye'nin güneydoğusunda yer alan bir şehirdir. Şehir, Mezopotamya'nın en eski yerleşim yerlerinden biri olarak kabul edilir ve tarihi ve kültürel açıdan oldukça zengindir. Şanlıurfa'nın doğal güzellikleri de oldukça ünlüdür. Şehir, Fırat Nehri'nin doğusunda yer alır. Ziyaretçiler, şehrin tarihi yerlerini ziyaret etmek, doğal güzellikleri keşfetmek ve yöresel lezzetleri tatmak için Şanlıurfa'ya gelmektedirler.

Şanlıurfa otogarı şehrin Esentepe mahallesinde yer almaktadır. Şanlıurfa otogarı ile Şanlıurfa il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Şanlıurfa şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Şanlıurfa şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Şanlıurfa şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsler 62, 64, 74, 76B, KARAKÖPRÜ, KARAKÖPRÜ 35 otobüsleridir. Şehrin belediyesine ulaşarak Şanlıurfa otogarından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün, hangi konumdan kalkacağını ve kalkış saatini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Şanlıurfa otogarından, Şanlıurfa şehrine ulaşım sağlaya şehirler arası otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Şanlıurfa şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Şanlıurfa Otogarı) giden minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanmaktadır. Şanlıurfa şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Şanlıurfa otogarından şehir merkezine giden minibüs hatları numaralandırılmamıştır. Şanlıurfa'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Şanlıurfa otogarı ile Şanlıurfa il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 km’dir. Şanlıurfa otogarından binilen taksinin Şanlıurfa il merkezine ulaşım ücreti 70 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 8 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 11 TL’dir.

Kızıltepe Hakkında

Kızıltepe, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde, Mardin ilinin bir ilçesidir. Kızıltepe'nin tarihi, çok eski zamanlara kadar uzanmaktadır. İlçe, tarih boyunca birçok medeniyetin egemenliği altında kalmıştır. Urartular, Asurlular, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar, ilçede hüküm sürmüşlerdir. Bu nedenle, Kızıltepe'de birçok tarihi kalıntı bulunmaktadır. Kızıltepe'nin turizm potansiyeli oldukça yüksektir. İlçede birçok tarihi yapı bulunmaktadır. Bunlar arasında, Artuklu Hamamı, Kızıltepe Kalesi, Fatih Camii, Şehitler Anıtı ve Ulu Camii sayılabilir. Ayrıca, ilçede güzel doğal manzaralar ve yürüyüş parkurları da bulunmaktadır.

Kızıltepe otogarı ilçenin Tepebaşı mahallesinde yer almaktadır.  Kızıltepe otogarı ile Kızıltepe ilçe merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 1 km’dir. Kızıltepe ilçe merkezinden kalkan belediye otobüsleri ile otogarın yakın bir konumuna ulaşmanız mümkündür. İlçe merkezinden bineceğiniz taksi ile de ilçenin otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak otogara ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Kızıltepe ilçe merkezinden kalkan belediye otobüsleri ile otogara ulaşmak mümkündür. Otogara yakın bir konumda belediye otobüslerinin varış yeri mevcuttur. Kızıltepe ilçe merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsü numaralandırılmamıştır. İlçenin belediyesine ulaşarak ilçe merkezinden otogara ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Kızıltepe ilçe merkezlerinde bulunan bazı otobüs firmalarının kendine ait servis ile ilçe merkezinden otogara ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan Kızıltepe yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Kızıltepe ilçesi otogarına (terminaline) giden minibüsler ile ilçe içi ulaşım sağlanmaktadır.    Kızıltepe ilçe merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Otogar yakınından geçen minibüs hattı numaralandırılmamıştır.    Kızıltepe ilçesinde bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İlçe merkezinden otogara gitmek için taksi seçeneği de kullanılabilir. İlçe merkezinden otogara ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir.  Kızıltepe otogarı ile Kızıltepe il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 1 km’dir.  Kızıltepe ilçe merkezinden binilen taksinin Kızıltepe otogarına ulaşım ücreti 20 TL’dir. Otogar ile ilçe merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 2 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 10 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır