Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1200 km
Yaklaşık Sefer Süresi
20-22s
En Son Satış
1 saat 51 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
950 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Kilis Hakkında

Kilis otogarı, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan Kilis ilinde yer alır. Kilis, Ekşili Malhıta, Lebeniye, Kübbülmüşviyye, Öcce, Kilis Tavası, Kölük Aşı, Mıkla yemekleri ile ünlüdür. Ravanda Kalesi, Oylum Höyük, Pirlioğlu Camii, Ulu Camii’ne ek olarak ilde bulunan türbe ve konaklar tarihi ve kültürel yapıyı yansıtan niteliktedir. Bu şehre ulaşım ise karayolu üzerinden gerçekleştirilir. Karayolundan özel araç ve otobüs firmaları aracılığıyla şehre ulaşım sağlanır. Otobüs yolculuğu için ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da sağlanması mümkündür. Bunun için Kilis otobüs bileti alınması gerekir. Kilis otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Kilis şehir merkezi arası 1,3 km’dir.

Belediye Otobüsü

Kilis otogarı, Kilis şehir merkezine oldukça yakın bir alanda yer alır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmaz. Ancak şehir merkezinin çeşitli yerlerine ulaşım sağlayan hatlar ile otogara ve şehir merkezine ulaşım sağlanır. Bu hatların güzergahları ise numaralandırılmıştır. Otogara giden otobüs ve minibüsler 1, 2, 4 ve 5 hatları olarak bilinir. Otogardan çevre ilçelere ve mahallere ulaşım sağlayan belediye otobüsleri de bulunmaktadır. Otogardan hareket ederek ulaşım rahatlıkla sağlanır. Kilis şehrine ulaşım bazen aktarmalı olarak da gerçekleştirilir. Çevre şehirlere gelen biri Kilis otogarına ve otogardan da taksi, minibüs ve otobüs ile ulaşım gerçekleştirilir.

Yolcu Servisi

Kilis otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının yolcu servis hizmetinden yararlanarak ulaşım sağlanır.

Minibüs

Kilis otogarı Yavuz Sultan Selim Mahallesinde yer alır. Şehir merkezinden otogara ulaşım için sunulan minibüs hizmetleri de bulunmaktadır. Minibüs hizmetlerinde otogarın bulunduğu mahalleye ulaşım sağlayan hatlar için otogarda bulunan danışma birimlerinden öğrenilebilir.

Taksi

Kilis otogarı il merkezine konumlandırılan bir aldır. Bu sebeple Kilis şehir merkezinden otogara taksi ile kısa bir sürede ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 23,00 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

20-22 s Kilis - İzmir
1200 KM 

İzmir Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır