Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
960 km
Yaklaşık Sefer Süresi
16-18s
En Son Satış
1 saat 5 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
850 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Çanakkale Hakkında

Çanakkale otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde bulunan Çanakkale ilinde yer alır. Çanakkale, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 559.383 nüfusa sahip şehirdir. Çanakkale şehrine ait manevi zenginlikler pek çok kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Dolayısıyla şehrin ulaşım altyapısı da gelişim gösterir. Havayolu, denizyolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Çanakkale iline uçak ile gelen biri otogara da minibüs ve otobüsler ile ulaşabilir. Denizyolunu tercih edenler ise otogara kolaylıkla ulaşabilir. Karayolundan ise hem özel araç hem de otobüs ile seyahatler gerçekleştirilir. Otobüs yolcuğunu seçenler için ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Çanakkale otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Çanakkale otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Çanakkale şehir merkezi arası 5,1 km’dir.

Belediye Otobüsü

Çanakkale otogarı, Çanakkale şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, şehir merkezini yakınından geçen güzergahlar ile otogara ulaşım sağlayan otobüsler vardır. Bu hat Ç9 hattıdır.

Metro 

Çanakkale şehrinin yüksek nüfusu ile şehir içinde hizmet veren metro bulunmaktadır. Çanakkale şehrinde M1B ve M7 hatları bulunur. 

Tramvay

Çanakkale şehir içi ulaşımı için T4 hattı bulunur. 

Yolcu Servisi

Çanakkale otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunur. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden bilgi alınabilir. Ek olarak Çanakkale iline gelirken tercih edilen otobüs firmasının da servis hizmeti olabilir. Firmanızın servis hizmeti olup olmadığını otogardaki firma bayilerinden öğrenebilirsiniz. 

Minibüs

Çanakkale otogarı Merkez Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkez gittiği sorulabilir. Ayrıca, Çanakkale iline bağlı olan ilçelere de minibüs ile ulaşılabilir.

Taksi

Çanakkale otogarı il merkezine oldukça yakın bir alanda yer almaktadır. Çanakkale otogardan şehir merkezine taksi ile 7 dakikada 48,25 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Feribot

Eceabat ilçesinden feribot ile Çanakkale’ye ulaşılır. Otogara ve ardından şehir merkezine gelmek için ise belediye otobüsleri tercih edilebilir. 

Kayseri Hakkında

Kayseri otogarı şehir merkezine çok uzak olmamakla birlikte merkezin biraz dışında konumlanmıştır. Kayseri şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Kayseri şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, minibüs, seyahat edeceğiniz otobüs firmasının yolcu servisi, tramvay vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kayseri şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Kayseri iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara rahat şekilde ulaşabilirler.

Belediye Otobüsü

Kayseri şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Kayseri otogarına belediye otobüsü ile direkt ulaşım sağlamak için otogar istikametinde olan otobüs hatlarına binmeniz gerekir. 901 Beyazşehir – Otogar, 902 Beyazşehir İldem – Otogar, 900 Talas – Otogar otobüs hatlarına binerek otogara direkt ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinden otogara farklı hat kodlarını kullanarak da ulaşım sağlayabilirsiniz. 141, 142, 143, 145, 530, 534, 535, 606 numaralı otobüs hatlarına şehir merkezinden binebilir ve otogar yönüne doğru yolculuk yapıp otogara en yakın noktada inebilirsiniz. Saat 06.00’dan 23.30’a kadar otobüs seferleri ile ortalama her 10 dakikada bir otogar yönüne ve otogardan şehir merkezi yönüne yolculuk yapabilirsiniz.

Tramvay

Kayseri şehir merkezinden hareket eden tramvaya binip otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kayseri otogarına tramvay ile ulaşmak için T1 Organize Sanayi – İldem tramvay hattına binip Selimiye durağında inmeniz gerekir. 500 metre yürüdükten sonra otogara ulaşabilirsiniz. T2 Cumhuriyet Meydanı – Talas Cemil Baba tramvay hattı ile gelen yolcular ise otogara ulaşmak için Cumhuriyet Meydanı aktarma istasyonundan T1 tramvay hattına aktarma yaparak Selimiye durağında inip 500 metre yürüdükten sonra otogara ulaşabilir.

Yolcu Servisi

Kayseri otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren birçok otobüs firmasının servis aracı bulunmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek merkezdeki en yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine gidebilir ve oradan kalkan servis aracı ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Kayseri şehir merkezinden ve civardaki ilçelerden kalkan otogar istikametindeki minibüsüler ile otogara ulaşım sağlayabilirisiniz.  Şehir merkezindeki önemli noktalardan kalkan minibüsler otogara pratik ulaşım imkanı sunmaktadır.

Taksi

Kayseri otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 9 kilometredir. Kayseri şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 12 dakika içerisinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Kayseri şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 120 TL’dir.

Kayseri Havalimanından Otogara Ulaşım

Kayseri havalimanı otogara 10 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından otogara ulaşan HAVAŞ servis otobüsleri bulunmaktadır. HAVAŞ servis otobüsleri otogara veya şehir merkezine kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca 271 numaralı belediye otobüsü ile havalimanından şehir merkezine ulaşılarak oradan da otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir veya taksi seçeneğini de kullanabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 132 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

16-18 s Kayseri - Çanakkale
960 KM 

Çanakkale Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır