Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
0 saat 37 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
399 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Çanakkale Hakkında

Çanakkale otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde bulunan Çanakkale ilinde yer alır. Çanakkale, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 559.383 nüfusa sahip şehirdir. Çanakkale şehrine ait manevi zenginlikler pek çok kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Dolayısıyla şehrin ulaşım altyapısı da gelişim gösterir. Havayolu, denizyolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Çanakkale iline uçak ile gelen biri otogara da minibüs ve otobüsler ile ulaşabilir. Denizyolunu tercih edenler ise otogara kolaylıkla ulaşabilir. Karayolundan ise hem özel araç hem de otobüs ile seyahatler gerçekleştirilir. Otobüs yolcuğunu seçenler için ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Çanakkale otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Çanakkale otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Çanakkale şehir merkezi arası 5,1 km’dir.

Belediye Otobüsü

Çanakkale otogarı, Çanakkale şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, şehir merkezini yakınından geçen güzergahlar ile otogara ulaşım sağlayan otobüsler vardır. Bu hat Ç9 hattıdır.

Metro 

Çanakkale şehrinin yüksek nüfusu ile şehir içinde hizmet veren metro bulunmaktadır. Çanakkale şehrinde M1B ve M7 hatları bulunur. 

Tramvay

Çanakkale şehir içi ulaşımı için T4 hattı bulunur. 

Yolcu Servisi

Çanakkale otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunur. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden bilgi alınabilir. Ek olarak Çanakkale iline gelirken tercih edilen otobüs firmasının da servis hizmeti olabilir. Firmanızın servis hizmeti olup olmadığını otogardaki firma bayilerinden öğrenebilirsiniz. 

Minibüs

Çanakkale otogarı Merkez Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkez gittiği sorulabilir. Ayrıca, Çanakkale iline bağlı olan ilçelere de minibüs ile ulaşılabilir.

Taksi

Çanakkale otogarı il merkezine oldukça yakın bir alanda yer almaktadır. Çanakkale otogardan şehir merkezine taksi ile 7 dakikada 48,25 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Feribot

Eceabat ilçesinden feribot ile Çanakkale’ye ulaşılır. Otogara ve ardından şehir merkezine gelmek için ise belediye otobüsleri tercih edilebilir. 

İzmir Hakkında

İzmir otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. İzmir otogarından şehir merkezine ulaşan belediye otobüsü, minibüs, otobüs firmasının ücretsiz yolcu servisi, metro gibi toplu taşıma araçları ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. İzmir iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşan ESHOT belediye otobüsleri bulunmaktadır. Şehrin bir çok merkezi noktası, üniversite kampüsleri ve büyük mahallerden geçen belediye otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 54 Kemer Aktarma Merkezi – Otogar, 277 Tınaztepe – Otogar, 302 Konak – Otogar, 555 Halkapınar Metro – Otogar, 602 Menemen Aktarma – Otogar, 608 Egekent 2 – Otogar, 806 Kiraz – Otogar ESHOT belediye otobüslerine binerek otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro

Metro ile otogara gelmek isteyen yolcular İzmir Metro’su ile M1 Fahrettin Altay – Evka 3 metro hattında yer alan Bornova metro istasyonunda inmeleri gerekir. Bornova metro istasyonundan kalkan otogar istikametindeki ESHOT otobüslerine binilerek otogara ulaşım sağlanabilir. 204 ve 205 numaralı otobüslere Bornova merkez metroya ulaştıktan sonra binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüs firmasının servis araçları kullanılabilir. İzmir otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren birçok otobüs firmasının servis araçları bulunmaktadır. Bilet adlığınız otobüs firması ile iletişime geçip merkezdeki size en yakın bilet satış ofisine gidip oradan kalkan servis aracı ile otogara ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşan minibüs ve dolmuş seçenekleri bulunmaktadır. Şirinyer – Buca – Otogar, Gaziemir  - Otogar, Bayraklı – Otogar, Bornova Stadyum – Otogar, Karşıyaka – Otogar minibüs hatları ile otogara minibüsler ile pratik şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir içinde ulaşım hizmeti sağlayan minibüsler mavi renklidir. İzmir otogarına İzmir’in köylerinden gelmek için beyaz renkli ilçeler arası minibüsleri kullanabilirsiniz.

Taksi

İzmir otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 8 kilometredir. İzmir şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak isteyenler ortalama 15 dakika içinde otogara ulaşabilirler. İzmir şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti ortalama 120 TL’dir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanından Otogara Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanından otogar veya şehir merkezine HAVAŞ servis otobüsleri ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca 204 numaralı ESHOT belediye otobüsü ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanından İzban’a binebilir ve Halkapınar durağında inip minibüsler ile de İzmir otogarına ulaşmanız mümkündür. Ayrıca havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

4-5 s İzmir - Çanakkale
240 KM 

Çanakkale Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır