Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1020 km
Yaklaşık Sefer Süresi
17-19s
En Son Satış
1 saat 13 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1000 TL
Günlük Sefer Sayısı
3 sefer
Popüler Otobüs Firması

Şanlıurfa Hakkında

Şanlıurfa, Türkiye'nin güneydoğusunda yer alan bir şehirdir. Şehir, Mezopotamya'nın en eski yerleşim yerlerinden biri olarak kabul edilir ve tarihi ve kültürel açıdan oldukça zengindir. Şanlıurfa'nın doğal güzellikleri de oldukça ünlüdür. Şehir, Fırat Nehri'nin doğusunda yer alır. Ziyaretçiler, şehrin tarihi yerlerini ziyaret etmek, doğal güzellikleri keşfetmek ve yöresel lezzetleri tatmak için Şanlıurfa'ya gelmektedirler.

Şanlıurfa otogarı şehrin Esentepe mahallesinde yer almaktadır. Şanlıurfa otogarı ile Şanlıurfa il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Şanlıurfa şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Şanlıurfa şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Şanlıurfa şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsler 62, 64, 74, 76B, KARAKÖPRÜ, KARAKÖPRÜ 35 otobüsleridir. Şehrin belediyesine ulaşarak Şanlıurfa otogarından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün, hangi konumdan kalkacağını ve kalkış saatini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Şanlıurfa otogarından, Şanlıurfa şehrine ulaşım sağlaya şehirler arası otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Şanlıurfa şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Şanlıurfa Otogarı) giden minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanmaktadır. Şanlıurfa şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Şanlıurfa otogarından şehir merkezine giden minibüs hatları numaralandırılmamıştır. Şanlıurfa'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Şanlıurfa otogarı ile Şanlıurfa il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 km’dir. Şanlıurfa otogarından binilen taksinin Şanlıurfa il merkezine ulaşım ücreti 70 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 8 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 11 TL’dir.

Fatsa Hakkında

Fatsa, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Ordu iline bağlı, Ordu il merkezinin 40,2 km batısında bulunan bir ilçedir. Orta Karadeniz sınırları içerisinde yer alan Fatsa ilçesini ziyaret ederseniz, burada gitmek istediğiniz çeşitli noktalar için pek çok ulaşım alternatifinden yararlanabilirsiniz.

Fatsa otogarı, ilçe merkezine oldukça yakın bir lokasyonda bulunmaktadır. Samsun-Ordu yolu üzerinden yapacağınız 850 metrelik bir yürüyüş ile Fatsa otogarına kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu yürüyüşünüz, ortalama olarak 11 dakika sürecektir.

Fatsa otogarına gidebilmek için belediye otobüsü ve minibüslerden yararlanabilirsiniz. Bu toplu taşıma araçlarının ulaşım ücretleri oldukça ekonomik olduğundan, bütçenizden tasarruf etmenizi sağlar. Fatsa ilçe merkezinden otogara gidebilmek için, otobüs firmalarının kendi müşterilerine yönelik sağladığı ücretsiz yolcu servislerinden yararlanabilirsiniz. Tüm bu ulaşım alternatiflerinin haricinde, Fatsa ilçe merkezinde bulunduğunuz yere taksi isteyebilir, taksi ile kolay ve hızlı bir şekilde Fatsa otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Fatsa ilçesi içerisinde belediye otobüslerini kullanarak pek çok lokasyona ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye otobüslerinin gün içerisinde çeşitli noktalara düzenli seferleri mevcuttur. Bu seferlerden faydalanarak isterseniz Fatsa otogarına, isterseniz ilçe içerisinde herhangi bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Otobüs firmaları tarafından verilen yolcu servisi hizmetinden yararlanarak, dilediğiniz noktaya kolay ve ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolcu servisi hizmetini, ulusal ya da yerel otobüs firmaları, kendi firmaları ile yolculuk yapan müşteriler için sağlamaktadır. Ancak; tüm otobüs firmaları yolcu servisi hizmeti vermemektedir. Tercih ettiğiniz firma, yolcu servisi hizmeti sunuyorsa, kolaylıkla bu hizmetten yararlanabilir, zahmetsiz bir şekilde Fatsa otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Fatsa ilçesinde minibüsleri tercih ederek istediğiniz noktaya kolay ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Birlik minibüsleri kullanarak, Fatsa ilçesi ile Ordu ili arasında seyahat edebilirsiniz. S.S. 16 numaralı KOOP minibüsleri tercih ederek, ilçeler arası yolculuk yapabilir, komşu ilçelere ve köylere geçiş yapabilirsiniz.

Taksi

Fatsa otogarı, ilçe merkezine 950 metrelik bir mesafededir. 950 metrelik bu mesafeyi taksi aracılığı ile hızlı bir şekilde katederek Fatsa otogarına geçiş yapabilirsiniz. Bu mesafe için ödemeniz gereken taksi tutarı ortalama olarak 25,00 TL’dir.

Feribot

Fatsa ilçesinden feribot seferleri ile çeşitli noktalara gidebilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

17-19 s Fatsa - Şanlıurfa
1020 KM 

Şanlıurfa Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır