Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
180 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3-4s
En Son Satış
2 saat 44 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
250 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Ağrı Hakkında

Ağrı otogarı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Ağrı ilinde yer alır. Ağrı, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 524.644 nüfusa sahip şehirdir. Şehre ait yöresel lezzetler, tarihi yapılar ve doğal alanlar ile gelişmeye çalışan bir şehirdir. Örneğin Ağrı şehrine müze gezisi için gelen biri pek çok yerlerdeki ziyaretlerinden sonra yöresel lezzetleri tadabilir. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Ağrı otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Ağrı otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Ağrı şehir merkezi arası 750 metredir. 

Belediye Otobüsü

Ağrı otogarı, Ağrı şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Şehir merkezine gelen her otobüs hattı, otogarında yakınından geçerek otogara ulaşımı sağlamaktadır.

Yolcu Servisi

Ağrı otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmadığı bilinir. Bunun sebebi otogarın şehir merkezine çok yakın bir alana konumlandırılmış olmasıdır. Fakat tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti değişim gösterir. Bu durumda yolcu servisinizin olup olmadığını yolculuğu yapmış olduğunuz firmanın gişelerinden öğrenmek mümkündür.

Minibüs

Ağrı otogarı Fırat Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkez gittiği sorulabilir. Ek olarak minibüs saatlerinin mevsimlere göre yaz ve kış tarifesine göre değişim göstermektedir. Ayrıca, otogardan hareket eden Ağrı iline bağlı ilçe ve mahallelere de ulaşım mümkündür. Otogardan şehir merkezine ve hastaneye ulaşım minibüslerle sağlayabilme imkanı sunulur.

Taksi

Ağrı otogarı il merkezine çok yakın bir alanda olmasından dolayı yürüyerek de ulaşım kolaylıkla sağlanır. Ancak taksi ile ulaşmak da alternatifler arasındadır. Ağrı otogardan şehir merkezine taksi ile 1 dakikadan da az bir sürede hizmet bedeli olan taksi ücreti 17,50 TL’yi ödeyerek ulaşım mümkündür.

Erzurum Hakkında

Erzurum otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Erzurum şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Erzurum şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, minibüs, bilet aldığınız otobüs firmasının yolcu servisi, özel servis vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Erzurum şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Erzurum iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Erzurum şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmaktadır. Erzurum şehir merkezinden kalkan otogar yakınından geçen otobüs hatlarına binerek hızlı şekilde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. K7 Yenişehir – Şükrüpaşa, B6 Dadaşkent – Üniversite – Dadaşkent, G7 Yıldızkent – Yenişehir, B5 Yarımca – Yoncalık, otobüs hatlarına binerek Erzurum otogarına ulaşabilirsiniz. Erzurum ilinde şehir içi belediye otobüslerini kullanabilmeniz için Kardelen Kart sahibi olmanız gerekir.

Yolcu Servisi

Erzurum şehir merkezinden otogara ulaşmak için seyahat edeceğiniz otobüs firmasının yolcu servisi kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine gidip oradan hareket eden servis araçlarına binip otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek merkezde size en yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine ulaşabilirsiniz. 

Minibüs

Erzurum şehir merkezindeki birçok ana duraktan geçen minibüsler ile merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Erzurum çevre mahalle ve ilçelerden şehir merkezine hareket eden minibüsler ile merkeze ulaşıp oradan belediye otobüslerine aktarma yaparak otogara kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Erzurum şehir merkezinden ve şehirde bulunan kayak merkezlerinden de direkt olarak otogara ulaşmak için özel servis kiralayabilirsiniz.

Taksi

Erzurum şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 8 kilometredir. Erzurum şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 15 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Erzurum şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 90 TL’dir.

Erzurum Havalimanından Otogara Ulaşım

Erzurum Havalimanından otogara ulaşan HAVAŞ servisleri bulunmasa da havalimanından otogara Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler ile otogara ulaşabilir isterseniz şehir merkezine de ulaşım sağlayabilirsiniz. Erzurum havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir veya taksi ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Erzurum Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 6,5 kilometredir. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 75 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

3-4 s Erzurum - Ağrı
180 KM 

Ağrı Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır