Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
900 km
Yaklaşık Sefer Süresi
15-17s
En Son Satış
0 saat 41 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
600 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Kastamonu Hakkında

Kastamonu, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nde yer alan bir il ve aynı zamanda ilin merkezi konumunda bir şehirdir. Tarihi ve doğal güzellikleri, kültürel zenginlikleri ve geleneksel el sanatlarıyla ünlüdür. Kastamonu'nun tarihi, Hititler, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı gibi birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehirdeki tarihi yapılar, kaleleri, camileri, kiliseleri ve hanları ile dikkat çeker. Kastamonu otogarı ile şehrin Kuzeykent mahallesinde yer almaktadır. Kastamonu otogarı ile Kastamonu il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Kastamonu şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Kastamonu şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Kastamonu ilindeki otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak için "Otogar" durağından geçen Kuzeykent Hattı, Güneykent Hattı ve Üniversite Hattı gibi hatları kullanabilirsiniz. 

Yolcu Servisi 

Kastamonu otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Kastamonu Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Kastamonu Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Kastamonu şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Kastamonu'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Kastamonu otogarı ile Kastamonu il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 km’dir. Kastamonu otogarından binilen taksinin Kastamonu il merkezine ulaşım ücreti 70 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 8 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 11 TL’dir.

Elazığ Hakkında

Elazığ otogarı şehir merkezinin yakınında konumlanmıştır. Elazığ şehir merkezinde otogara daha yakın merkezi noktada bulunanlar için otogara yürüyerek ulaşmak bir seçenektir. Elazığ şehir merkezinin otogara daha uzak kısmında olan yolcular merkezden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini tercih edebilir. Elazığ şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisleri, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Elazığ şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Elazığ iline uçak seyahati ile gelen yolcular çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Elazığ şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri; Öğretmenevi, Abdullahpaşa Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi, Çayda Çıra Kavşağı Bahçelievler, Fırat Üniversitesi Hastanesi, Harput, Karşıyaka, Fırat Üniversitesi gibi merkezi duraklardan geçip otogar güzergahında ilerlemektedir. Şehir merkezinden otogara ulaşmak için 1, 4, 12 ve 15 numaralı belediye otobüsleriyle şehrin birçok merkezi yerinden binip şehir merkezinden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye otobüslerini kullanabilmeniz için şehir merkezindeki Elazığ Kart satış yerlerinden Elazığ Kart satın almanız gerekir.

Yolcu Servisi

Elazığ şehir merkezinden otogara ulaşan otobüs firmasının ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisine giderek oradan hareket eden servis aracına binilip otogara ulaşım sağlanabilir. Bilet adlığınız otobüs firması ile iletişime geçilip size en yakın merkezdeki otobüs firmasının bilet satış ofisine ulaşabilirsiniz. 

Minibüs

Elazığ şehir merkezinden ve çevre illerden otogara ulaşan minibüsler bulunmaktadır. Elazığ şehir merkezindeki duraklardan hareket edip otogar güzergahında ilerleyen minibüslere binilip otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Harput Kalesi ve Elazığ Havalimanı gibi yoğun yerlerde duraklarını bulabileceğiniz şehir içi minibüsler ve Maden, Keban ve Karakoçan gibi merkezi ilçe ve köylerden hareket eden minibüsler ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Elazığ şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 3 kilometredir. Elazığ şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 7 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Elazığ şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 48 TL’dir.

Elazığ Havalimanından Otogara Ulaşım

Elazığ havalimanından şehir merkezine ulaşan HAVAŞ otobüslerini kullanabilirsininiz. Havalimanından kalkan HAVAŞ otobüsleri şehir merkezine doğru giderken otogardan geçmektedir. Elazığ Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 8,8 kilometredir. Taksi ile hızlı ve konforlu şekilde otogara ulaşmak isteyenler için havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 106 TL’dir. Havalimanından otogara ulaşan belediye otobüsü bulunmamaktadır. Ayrıca havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralama seçeneği kullanılabilir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

15-17 s Elazığ - Kastamonu
900 KM 

Kastamonu Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır