Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
480 km
Yaklaşık Sefer Süresi
8-9s
En Son Satış
0 saat 41 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
400 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Bartın Hakkında

Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Bartın iline otobüs aracılığı ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, bu yazı size rehberlik edecektir. Bartın otogarına ulaşım sağladığınız takdirde, farklı opsiyonlar aracılığı ile Bartın şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye otobüsleri ve dolmuşlar gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak, Bartın şehir merkezine ekonomik ve pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. Otobüs firmalarının sağladığı ücretsiz yolcu servisleri aracılığı ile de il merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm bu ulaşım araçlarının haricinde, taksileri kullanabilirsiniz. Otogara taksi çağırarak hem hızlı hem de konforlu bir şekilde Bartın il merkezine gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Belediye otobüsleri aracılığı ile ekonomik ve pratik bir şekilde Bartın şehir merkezine ulaşım sağlamanız mümkündür. Sabah 07.15’te hareket etmeye başlayan otobüsler, gece saat 23.45’e dek ulaşım hizmeti sağlamaktadır.

Gün içerisinde aktif seferleri olan belediye otobüsleri aracılığı ile hem Bartın şehir merkezine, hem de Bartın’ın dilediğiniz lokasyonuna ulaşabilirsiniz. Bartın ilindeki belediye otobüsü hatları şu şekildedir:

 • Aladağ hattı
 • Çatmaca-SSK Hastanesi hattı
 • Devlet Hastanesi hattı
 • Dostkent-Erkam Sitesi hattı
 • Esentepe-48 Evler hattı
 • Gülkent-Karaçay hattı
 • İmamhatip-Ağdacı hattı
 • Kanlıtürbe-Kavallar hattı
 • Kasapoğlu hattı
 • Kaynarca-Toki hattı
 • Orduyeri-Cezaevi hattı
 • Şiremiş-Çavuşköyü hattı
 • Üniversite hattı
 • Yeni terminal hattı
 • Yenimahalle-Çayırlar hattı

Yolcu Servisi

Otogarda bilet satış ofisleri bulunan yerel ve ulusal firmaların pek çoğu, yolcular için ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmet aracılığı ile yolcular Bartın il merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmekte, bu hizmet karşılığında hiçbir ücret ödememektedir. Ancak tüm otobüs firmaları bu hizmeti sağlamadığı için, Bartın iline yolculuk yapmadan önce firmanız ile görüşerek bu hizmetin sağlanıp sağlanmadığı hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Yolcu servisleri ile Bartın il merkezinden otogar lokasyonuna ulaşım sağlamanız da mümkündür.

Minibüs

Minibüsler aracılığı ile hem Bartın şehir merkezine, hem de Bartın şehrinin pek çok lokasyonuna ekonomik ve pratik bir şekilde ulaşım sağlamak mümkündür. Bartın ilinde yer alan minibüslerin çevre il ve ilçelere de seferleri mevcuttur. Bu seferleri kullanarak başta Amasra olmak üzere pek çok lokasyona gidebilirsiniz.

Taksi

Bartın il merkezi ile Bartın otogarı arasındaki mesafe 7,6 kilometredir. Taksi ile bu 7,6 kilometrelik mesafeyi ortalama olarak 10 dakika içerisinde gidebilirsiniz. Bu mesafe için ödeyeceğiniz taksi tutarı ise ortalama olarak 86,00 TL’dir. 

Bursa Hakkında

Bursa otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Bursa şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Bursa şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, minibüs, yolcu servisleri, metro, tramvay vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Bursa iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca Bursa’ya İstanbul’dan feribot seferi ile ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Bursa şehir merkezinden ve ilçelerden otogara ulaşan belediye otobüsleri ile kolay şekilde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursa şehir merkezinden otogara ulaşmak için binmeniz gereken otobüs hatları ise şöyledir; 401 Bursa Orhangazi – Terminal, F/1 Terminal – Mudanya Feribot İskelesi, 17/C Terminal – 3. Cadde, A27 Terminal - Alaşarköy, 38/B Beşevler – Terminal, 38/H Kent Meydanı – Terminal, 91 Yeni Mahalle – Terminal, 93 Uludağ Üniversitesi – Terminal, 94 Yıldırım Beyazıt Caddesi – Terminal, 95 Pazaryeri – Terminal, 96 Acemler – Terminal, 97 Emek – Terminal, 98 Siteler – Terminal. Bursa şehir merkezi caddelerinden ve ilçelerinden hareket eden size en yakın terminal güzergahındaki otobüse binerek otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye otobüslerine binebilmeniz için Bursa Kart veya tek kullanımlık otobüs bileti almanız gerekir.

Metro

Bursa ilinde BursaRay adlı metro ile şehir merkezindeki noktalardan otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. M1 Emek – Arabayatağı metro hattına veya M2 Üniversite – Kestel metro hattına binip tramvaya aktarma yaparak otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun için M1 ve M2 metro hattı ile gelen yolcular Osmangazi durağında inip T2 Kent Meydanı – Terminal tramvay hattına aktarma yaparak otogara ulaşabilirler.

Tramvay

Bursa ilinde tramvay ile merkezden otogara ulaşmak için T2 Kent Meydanı – Terminal hattına ulaşmanız gerekir. T1 tramvayı ile gelen yolcular T2 Kent Meydanı hattına aktarma yaparak otogara ulaşabilirler.

Yolcu Servisi

Bursa şehir merkezinden otogara otobüs firmasının servis aracı ile ulaşılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek size yakın şehir merkezindeki otobüs firmasının bilet satış bürosuna gidebilirsiniz. Buradan kalkan servis araçları ile otogara ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Bursa şehir merkezinden otogara ulaşmak için diğer ulaşım seçeneği olan minibüsleri tercih ederek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler ile ilçelerden Kent Meydanı’na ulaşıp buradan aktarma yaparak ya da tramvay ile otogara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Bursa otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 8 kilometredir. Bursa şehir merkezinden otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 15 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Bursa şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 82 TL’dir.

Feribot

Bursa’ya İstanbul’da bulunan Eminönü/Sirkeci semtinden kalkan feribot Mudanya’ya ulaşmaktadır. F/1 Mudanya İskelesi – Terminal otobüs hattı ile otogara kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanından Otogara Ulaşım

Bursa Yenişehir Havalimanı ile otogar arası mesafe yaklaşık 55 kilometredir. Bursa Havalimanından otogara gitmek için hizmet veren minibüs ve taksiler bulunmaktadır.  Ayrıca BURULAŞ otobüs seferleri ile havalimanından kalkan otobüsler ile otogara ulaşmanız mümkündür. Otobüslerin kalkış ve varış saati hakkında havalimanı içerisindeki danışmalara başvurularak bilgi alınabilir.

 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

8-9 s Bursa - Bartın
480 KM 

Bartın Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır