Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1020 km
Yaklaşık Sefer Süresi
17-19s
En Son Satış
3 saat 21 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
900 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Bitlis Hakkında

Bitlis otogarı şehir merkezinin uzağında konumlanmıştır. Bitlis şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Bitlis şehir merkezinden otogara ulaşan özel halk otobüsleri, minibüsler, yolcu servisleri vb. toplu taşıma araçlarına binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bitlis şehir içi ulaşımda halk otobüsleri veya minibüs seçeneği kullanılabilir. Ayrıca Bitlis şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği tercih edilebilir.

Belediye Otobüsü

Bitlis Belediyesi şehir içi ulaşımda özel halk otobüslerini kullanmaktadır. Bitlis ilinde şehir içi ulaşımda en çok tercih edilen özel halk otobüsleri ile şehir merkezindeki ana duraklardan otogar güzergahında olan özel halk otobüsüne binilerek kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezindeki duraklardan otogar istikametine giden halk otobüsleri haftanın her günü sabah erken saatlerde hareket edip 22.00’ye kadar ulaşım hizmeti vermektedir.

Yolcu Servisi

Bitlis şehir merkezinden otogara ulaşım için bilet aldığınız otobüs firmasının servis aracı kullanılabilir. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisinden kalkan servis aracına binilip otogara ulaşım sağlanabilir. Bilet adlığınız otobüs firması ile iletişime geçerek servis araçlarına ulaşabilmeniz için bilgi alınabilir. Daha sonra size yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine gidilip oradan servis aracı ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Bitlis şehir merkezinden veya Bitlis şehrinin mahalle ve köylerinden otogar güzergahında olan minibüslere binilerek otogara ulaşım sağlayabilirsininiz. Ayrıca Güroymak, Mutki, Ahlat gibi ilçelerden de minibüs ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler sabah erken saatlerde hareket edip akşam saatlerine kadar ulaşım hizmeti vermektedir.

Taksi

Bitlis şehir merkezi ve Bitlis otogarı arası mesafe yaklaşık 20 kilometredir. Bitlis şehir merkezinde bulunan taksi duraklarına gidebilir veya bulunduğunuz konuma taksi çağırarak otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bitlis şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu ulaşım için taksi tercih edenler ortalama 30 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Bitlis şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 210 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

17-19 s Bitlis - Ankara
1020 KM 
SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır