Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
480 km
Yaklaşık Sefer Süresi
8-9s
En Son Satış
1 saat 8 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
449 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Bursa Hakkında

Bursa otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde bulunan Bursa ilinde yer alır. Bursa, TÜİK 2021 tahmini verilerine göre 3.147.818 nüfusa sahip şehirdir. Şehirde bulunan jeolojik yapılar ile turistler tarafından da sıklıkla özellikle kış mevsimlerinde tercih edilen bir yerdir. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Havayolu, demiryolu, denizyolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Havayolu ile gelen biri Yenişehir havalimanına gelir ve otobüs veya minibüsler ile Bursa otogara ulaşabilir. Tren ile gelen biri ise Büyükorhan sınırları içerisindeki Piribeyler durağına gelerek ardından otobüslerle Bursa otogara ulaşabilir. Denizyolu ile feribotlarla gelenler ise yine Bursa otogara aktarmalı yolculuk yapmaları gerekir. Karayolundan da otobüs veya özel araç ile seyahat edilebilir. Otobüs ile seyahat etmek için Bursa otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Bursa otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Bursa şehir merkezi arası 8,3 km’dir.

Belediye Otobüsü

Bursa otogarı, Bursa şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Gelişmiş bir şehir olma sebebiyle ulaşım da oldukça koladır. Bu sebeple direkt otogardan şehir merkezine gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, otogarın yakınından geçen güzergahlar ile ulaşımı sağlayan otobüsler vardır. Bu hatlar, 17, 38, 91 91/G ve 96 hatlarıdır. 

Metro 

Bursa şehrinin yüksek nüfusu için şehir içindeki ulaşımda kolaylaştırılmıştır. Bu ulaşımlar için metro da alternatifler arasında bulunmaktadır. Bursa M1 ile otogardan şehir merkezine ulaşılabilir.

Tramvay

T2 tramvay hattı otogardan şehir merkezine ulaşımı sağlar.

Yolcu Servisi

Bursa otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunur. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden bilgi alınabilir. Ayrıca, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti sunulduğu bilinir.

Minibüs

Bursa otogarından şehir merkezine ulaşmak için Kent Meydanı minibüsleri tercih edilebilir. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine minibüslerin hareket yeri sorulabilir.

Taksi

Bursa otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Bursa otogardan şehir merkezine taksi ile 11 dakikada 84,70 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Feribot

Bursa’ya İstanbul Kadıköy ve Yenikapı’dan Bursa Güzelyalı iskelesine feribot ile ulaşmak mümkündür. Feribot ile şehre gelen biri, Bursa otogara otobüs ve minibüslerle ulaşabilir. 

Bartın Hakkında

Bartın otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde bulunan Batı Karadeniz bölümündeki küçük bir il olan Bartın ilinde yer alır. Bartın'da el dokuma ürünleri, özellikle tel kırma yazmaları ve ahşap baskı yazmaları ile ünlenmiş ve farlı kültürlerin yansıtıldığı yerlerdir. Bartın şehrinin kendine özgü yemekleriyle de turizm sektörünü canlı tuttuğu bilinir. Tarihi yapıları ile geçmişteki farklı kültürlerin yansıtıldığı alanları da mevcuttur. Kendine özgü hikayeleri ile dikkat çeken Kemere Köprüsü, Amasra Müzesi, Çekiciler Çarşısı, Tavşan Adası, Amasra Kalesi, Ağlayan Ağaç yapıları bulunur. Hem doğası hem de yöresel yemekleri ile meşhur olan bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Karayolu ile rahatlıkla ulaşım sağlanabilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Bartın otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Ayrıca çevre illerinde bulunan havalimanına ulaşarak Bartın otogar için de otobüs bileti alarak ulaşım sağlanır. Bartın otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Bartın şehir merkezi arası 8,6 km’dir.

Belediye Otobüsü

Bartın otogarı, Bartın şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırıldığı bilinir. Otogar ile şehir merkezi 8,6 km olduğu için belediye otobüsleriyle de ulaşım sağlanabilir. Bu ulaşım için Çatmaca - Yeni Terminal - Kutlubey Yazıcılar Kampüs hattı kullanılabilir. Otogardan çevre ilçelere de gitmek için belediye otobüsleri ile aktarmalı ulaşımın sağlanması mümkündür.

Yolcu Servisi

Bartın otogarından şehir merkezine hizmet eden belediyeye ait bir yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının yolcu servis hizmetinden yararlanılabilir.

Minibüs

Bartın şehrine bağlı bütün ilçelerden, Bartın otogara sefer düzenleyen minibüs hatları bulunur. Bartın Otogarına, merkezden ve ilçelerden hareket ederek güzergahları otogara olan minibüslerle kolay ve rahat bir şekilde ulaşım sağlanır.

Taksi

Bartın otogarı il merkezine yakın bir alanda yer aldığı bilinir. Bu sebeple otogar ile Bartın şehir merkezi arası çok uzun değildir. Bartın şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 11 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanır. Hizmetten yararlanmak için ulaşılan mesafenin taksi ücreti ise 96,00 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

8-9 s Bartın - Bursa
480 KM 

Bursa Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır