Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1500 km
Yaklaşık Sefer Süresi
25-27s
En Son Satış
3 saat 56 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1300 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Van Hakkında

Van, Türkiye'nin doğusunda yer alan bir şehirdir. Tarihi Urartu dönemine kadar uzanan Van, doğal güzellikleri, tarihi mekanları ve kültürel mirası ile ünlüdür. Van, ayrıca tarihi açıdan da zengin bir şehirdir. Şehirde, Urartu İmparatorluğu'ndan kalma çeşitli kalıntılar bulunur. Van, Türkiye'nin doğusunda yer alan ve tarihi, doğal güzellikleri ve kültürel mirası ile ön plana çıkan bir şehirdir. Van Gölü, tarihi yapıları, yöresel lezzetleri, el sanatları ürünleri ve kültürel etkinlikleri ile ziyaretçilere geniş bir yelpaze sunar.

Van otogarı şehrin Akköprü mahallesinde yer almaktadır. Van otogarı ile Van il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 3 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Van şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Van otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Van şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Van şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüs GV1, 351, 651, 655, 611, 721 numaralı otobüstür. Şehrin belediyesine ulaşarak Van otogarından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz. 

Yolcu Servisi 

Van otogarından, Van şehrine ulaşım sağlaya şehirler arası otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Van şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Van Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Van Otogarı) giden minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanmaktadır. Van şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Van otogarından şehir merkezine giden minibüs hatları numaralandırılmamıştır. Van'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Van otogarı ile Van il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 3 km’dir. Van otogarından binilen taksinin Van il merkezine ulaşım ücreti 40 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 4 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 11 TL’dir.

Antalya Hakkında

Antalya otogarı, şehrin Kepez ilçesinde yer alır. Antalya şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Antalya şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü,  minibüs, yolcu servisleri, Antray adlı tramvay ile merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinden otogara konforlu ve hızlı şekilde ulaşmak için taksi seçeneği de mevcuttur. Antalya’ya uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçlarını kullanarak Antalya otogarına ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Antalya şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Antalya otogarına ulaşan belediye otobüsleri; 600 Antalya Havalimanı – Otogar, TCP45 Altıayak Mahallesi – Otogar, TCS46 Sinan Mahallesi – Otogar, TK51 Akdamlar – Otogar, TK51 A Doyran – Otogar, MD77 Duacı – Otogar, TB72 Baraj Mahallesi – Otogar, DC79 Çallı Kavşağı – TOKİ. Antalya Kart ile şehrin hemen her ana noktalarından geçen otogar güzergahında olan belediye otobüslerine binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tramvay

Antalya’da Antray adı verilen tramvay ile şehrin birçok noktasından otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. T1A Kepez hattı ile Fatih durağından hareket eden metro ile otogara ulaşabilirsiniz. T1B hattı ile de Fatih durağından hareket eden veya Expo durağından hareket eden tramvay ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Antalya ilinde Muratpaşa ilçesinde bulunan Zerdalilik durağından T2 Hattı ile Müze durağından T3 hattına aktarma yapıp Batıgar durağından da T1A hattına aktarma yaparak otogara ulaşabilirsiniz. T3 hattı ile gelen yolcular ise Varsak veya Müze durağından hareket eden tramvay ile Batıgar durağından T1A veya T1B hattına aktarma yaparak otogara ulaşabilirler.

Yolcu Servisi

Antalya şehir merkezinden otogara ulaşan otobüs firmasının bir servis aracı bulunmaktadır. Şehir merkezinde bilet satış ofisleri bulunan otobüs firmaları otogara ücretsiz yolcu servisi sağlamaktadır.

Minibüs 

Antalya şehir merkezinden veya ilçelerinden kalkan minibüsler ile otogara ulaşılabilir. Antalya ana caddelerinden kalkan minibüsler ile şehir merkezine oradan da otogara ulaşım sağlayabilirisiniz.

Taksi

Antalya şehir merkezi ile Antalya otogarı arası mesafe yaklaşık 12 kilometredir. Antalya şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu bir şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 16 – 20 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Antalya şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 154 TL’dir.

Antalya Havalimanından Otogara Ulaşım

Antalya Havalimanından otogara ulaşan belediye otobüsleri ve tramvay bulunmaktadır.  Havalimanından otogara 600 numaralı belediye otobüsü ulaşmaktadır. Havalimanındaki danışmalara başvurularak otobüsün varış ve kalış saatleri öğrenilebilir. Ayrıca Havalimanında T2 tramvay hattı bulunmaktadır. Tramvay ile de otogara kolay şekilde ulaşabilirsiniz. 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

25-27 s Antalya - Van
1500 KM 

Van Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır