Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
840 km
Yaklaşık Sefer Süresi
14-16s
En Son Satış
0 saat 42 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
530 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Şanlıurfa Hakkında

Şanlıurfa, Türkiye'nin güneydoğusunda yer alan bir şehirdir. Şehir, Mezopotamya'nın en eski yerleşim yerlerinden biri olarak kabul edilir ve tarihi ve kültürel açıdan oldukça zengindir. Şanlıurfa'nın doğal güzellikleri de oldukça ünlüdür. Şehir, Fırat Nehri'nin doğusunda yer alır. Ziyaretçiler, şehrin tarihi yerlerini ziyaret etmek, doğal güzellikleri keşfetmek ve yöresel lezzetleri tatmak için Şanlıurfa'ya gelmektedirler.

Şanlıurfa otogarı şehrin Esentepe mahallesinde yer almaktadır. Şanlıurfa otogarı ile Şanlıurfa il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Şanlıurfa şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Şanlıurfa şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Şanlıurfa şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsler 62, 64, 74, 76B, KARAKÖPRÜ, KARAKÖPRÜ 35 otobüsleridir. Şehrin belediyesine ulaşarak Şanlıurfa otogarından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün, hangi konumdan kalkacağını ve kalkış saatini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Şanlıurfa otogarından, Şanlıurfa şehrine ulaşım sağlaya şehirler arası otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Şanlıurfa şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Şanlıurfa Otogarı) giden minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanmaktadır. Şanlıurfa şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Şanlıurfa otogarından şehir merkezine giden minibüs hatları numaralandırılmamıştır. Şanlıurfa'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Şanlıurfa otogarı ile Şanlıurfa il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 6 km’dir. Şanlıurfa otogarından binilen taksinin Şanlıurfa il merkezine ulaşım ücreti 70 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 8 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 11 TL’dir.

Afyon Hakkında

Afyon otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Afyon şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Afyon şehir merkezinden otogara ulaşmak için belediye otobüsleri, veya minibüs gibi toplu taşıma alternatifleri seçeneği mevcuttur. Afyon şehir merkezi ve otogar arası sefer düzenleyen yolcu servislerinin yerine özel halk otobüsü mevcuttur. Afyon şehir merkezinin ana caddelerinden özel halk otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Afyon şehir merkezinden otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği mevcuttur. Afyon iline uçak seyahati ile gelen yolcular çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara veya şehir merkezine ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Afyon şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Afyon şehir merkezindeki ana duraklardan kalkan 1 ve 3 numaralı otogar hatları ve Afyon Üniversitesi kampüsünden kalkan 2 numaralı otobüs hattı ile kolay şekilde istediğiniz saatte otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel halk otobüsleri sabah erken saatlerde hareket edip şehir merkezinin ana duraklarından otogara sefer düzenlemektedir.

Minibüs

Adana şehir merkezinden otogara ulaşmak için minibüs seçeneği kullanılabilir. Afyon şehir merkezinde pek çok semtte durakları bulunan minibüslerle otogar önündeki duraklara ulaşım sağlanabilir. Minibüsler sabah erken saatlerde hareket edip 24.00’e kadar ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Taksi

Afyon şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 5 kilometredir. Afyon şehir merkezinde pek çok yerde taksi duraklarına giderek veya taksi arayarak bulunduğunuz konuma taksi çağırıp binebilirsiniz. Afyon şehir merkezinden otogara hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 12 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Afyon şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 65 TL’dir. 

Zafer Havalimanından Otogara Ulaşım

Afyon il merkezine 60 kilometre uzaklıkta olan Zafer Havalimanından kalkan otobüs veya havalimanın servis araçları ile Afyon il merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Afyon il merkezinden de toplu taşıma araçları veya taksi ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanından kalkan otobüs veya servislerin kalkış ve varış saati hakkında havalimanı içerisindeki danışmalara başvurularak bilgi alınabilir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

14-16 s Afyon - Şanlıurfa
840 KM 

Şanlıurfa Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır