Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Şehit Bülent Aydın Havalimanı Hakkında

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı Türkiye sınırlarının en doğusunda yer alan havalimanı olma özelliğini taşımaktadır. Uzun yıllardır kaliteli bir biçimde, problemsiz olarak sizleri ağırlama amaçlarını başarıyla sürdürmüş olan havalimanına, dilediğiniz firmadan satın alabileceğiniz Iğdır uçak bileti seçenekleriyle, avantajlı fiyatlardan yararlanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. İç hatlar uçuşları arasından dilediklerinizi seçerek Türkiye’nin her yerinden Iğdır’a, Iğdır’dan da dilediğiniz havaalanına uçakla seyahat edebilir ve kısa bir süre içerisinde seyahatlerinizin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı Nerede?

2012 yılında açılmış olan ve genişletilmiş yapısıyla daha da pratik bir yapı kazanan havalimanı, Iğdır’a bağlı olan Küllük Köyü yerleşkesine oldukça yakın bir noktada kurulmuştur. Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı’nın şehir merkezine toplam uzaklığı 16 kilometre olarak ölçülmektedir.

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Iğdır şehir merkezi veya bölge içerisinde yer alan diğer ilçelerden Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı’na ticari taksilerle birlikte hızlı bir biçimde ulaşım sağlanabilmektedir. Dilediğiniz gibi havalimanından ayrılıp şehir merkezine geçiş için taksilerin yanında kişisel veya kiralık araçları, özel transfer servislerini ve HAVAŞ servislerini kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi içerisinden servis sunan belediye otobüslerini değerlendirerek de Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanı’na ulaşmak son derece kolaydır.

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanının Özellikleri Nelerdir?

Havalimanı adını şehit topçu Astsubay Bülent Aydın’dan almaktadır. Yapımına daha önce başlanmış olan havalimanı, 2012 yılında hizmet4e açılmıştır ve Türkiye’nin, en doğusunda yer alan havalimanı özelliğini günümüzde halen sürdürmektedir. İç hatlar uçuşları için kullanılabilmekte olan havalimanı, 7.582 metre uzunluğunda çevre yoluna ve 3.500 metrekarelik kapalı alana sahiptir. İç hatlar gidiş ve geliş yolcu noktalarının yanında, VIP servisler sunan bekleme salonlarına da sahiptir.

Iğdır Şehit Bülent Aydın Havalimanına Hangi Şirketler Uçuyor?

Iğdır uçak bileti satın alarak iç hatlar uçuşlarınızı gerçekleştirebilir ve kara yolundan çok daha konforlu ve süratli olan hava yolu seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Anadolu Jet ve Türk Hava Yolları, Iğdır’a uçakla gitmek için tercih edebileceğiniz 2 adet firma olarka öne çıkarlar.

Şehit Bülent Aydın Havalimanı Havalimanı Konumu

Şehit Bülent Aydın Havalimanı Uçak Firmaları

Anadolu Jet
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır